Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

pa uključuje se samo kad je gvožđe na njoj, ako nije, neće da se uključi pa je neupotrebljivo
ako su sve staklene ploče te indukcione onda imam jednu već nekoliko godina i nisam imala pojma o tome.. radi na sve šerpe,lonce i tiganje koje imam.. Edited by ivy
Link to comment

pa tako sam i mislila jer bi bilo čudno da o tome nisam znala a tako je uzak izbor posudja na koje ringla radi...baš je čudno..nego,što je rečit ovaj renne..

Edited by ivy
Link to comment

šta valja u Srbiji od kućnih aparata za espreso kafu, malko sam istraživao i kako sam zaključio najbitnije da ima mlin za kafu i naravno pritisak, za koji svi kažu da je 15ak bara mada se ne bih smeo zakleti da je tako. Od marki figuriraju kakva Gaggia 600e, Bosh 500e itdImal šta da valja a da se ne istrese tolika lovaedit: da budem precizniji da i posle trećeg korišćenja kafa bude valjana, a ne neko proprano smeće

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

pa zavisi sta hocesako hoces kompletni automat, gde samo pritisnes dugme, on samelje, spakuje, napravi kafu (s mlekom ako tako pozelis), i ocisti se - onda moras da platis dostaako nemas kinte, uzmi neki gde ti radis sve to rucno, priprema kafe traje malo duze ali je mnogo manje parasto se tice pritiska, to bi trebalo svi krshteni da mogu, 15bara je standard vec dugo(sem u nespresso i ostalim polu-instant varijantama, gde je kafa vec iscedjena u one kapsule)

Link to comment
Pronasao ga najzad, prodavali na pijaci:chushkopek.jpgne znam jesam li ovde citao o njemu ili mi je neko rekao da je super stvar. Probavam ga ovih dana:)
How much?Magnohrom ih pravi i valja u Tehnomaniji za cca 6k kinti..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...