Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

cekaj, bila si vo istanbul ili si kupila ovde? nisam to nikad video kod nas...
Ovo sokoćalo me je podsetilo na moju dedamrazovsku zabludu da baklave u Sultans of Istanbul pravi neki orijentalac, obuven u aladinke tamo negde daleko, makar u Novom Pazaru, pa ih onako savršeno poređa u tepsiju sve jednake. Kad ono- mašina u Borči ili Pančevu, ne sećam se tačno. Edited by halloween
Link to comment
cekaj, bila si vo istanbul ili si kupila ovde? nisam to nikad video kod nas...
covece, sve si pogodio, i istanbul i nas :D u sarajevu u turskoj radnji.@haloweensto sam to morala da znam, vise bih volela da zivim u zabludi :(
Link to comment
  • 2 weeks later...

Uuuuuuu, brate, dobar projekat. Sviđa mi se. Samo što meso ima poseban šmek baš zbog drveta i uglja, mislim ja. Ali da, super ideja, sad još da afrikanerima ubace i jednu vertikalnu vetrenjaču da potpomaže noćno spremanje i bob da ih vidi.

Link to comment

Najbolji šmek koji sam ja probao je na grančicama vinove loze ili šljive. Al' dobro, druga neka tema je to.Ovo je, kako shvatam, samo ilustracija. Može se kuvati bilo šta, kao na ringlama.Sočivom se zagreva Lithium Nitrate koji služi kao solarni akumulator i čuva toplotnu energiju visoke temperature i do 25 sati.

Edited by CTale
Link to comment

ovo je fantasticna ideja, ali ne za debele Amere, ovo treba prodavati u siromasnim zemljama putem beskamatnih kredita.briljantno. jedan ogroman trosak i obaveza manje za milione domacinstava.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...