Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

gde ima da se kupi kalup za hleb, pravougaoni?
u supermarketima. viđala sam i u merkuru a i u limarskim radnjama u sarajevskoj i na bulevaru.
Link to comment
oprez sa zenama u kuhinji. ja sam jednom ovo dobila i izbezumljeno gledala pousavajuci da shvatim cemu sluzi. mislila sam da se na tome actually przi da se ne bi natapalo u ulju :0.6: (truestory).
a onda si skapirala da je to zapravo za badminon u parkicu ;)
Link to comment
dajte neke preporuke za noževe
u Srbiji, nemoguća misija. Lično koristim neke iz Zepterovog kompleta koji je stigao kao poklon uz posudje. Kao glavni nož u kući se koristi nož pokojnog dede, kuvara, koji mu je napravio neki zemljak iz Prokuplja pre pola veka. Ako budeš išao skoro u Beč, ili neko koga možeš da maltretiraš, ima u Marijahilfeštrase neka radnja koja valja raznorazna sečiva, pa i noževe sjajnog kvaliteta.
Link to comment
dajte neke preporuke za noževe
tja...sto kaze covek, nije lako. ja koristim Berghoff nozeve, veoma sam zadovoljan, ali te firme kod nas vise nema.no, pokusaj u Tehnomaniji. imaju neke nozeve iz Solingena, video sam uzivo kako izgledaju i nisam nezadovoljan tezinom, balansom i materijalom.
Link to comment

ja moj kyocera santoku koristim samo za povrce i za to je savrsen ( ne postoji sprava kojom bi se sitnije iseckao luk, npr) , sto se mesa tice i ne bas toliko, nezan mi je nekako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...