Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

ako imas gde da stavis plinsku bocu, onda ono sto je kupio dabovic. to je tezak mamojebac - vok na plin i jos 2 plinske ringle, plus staklo u sredini na struju (1-2 mesta, ne znam tacno)

Link to comment

Ja imam neki obican Moulinex od 20 jura koji je preodlican za pirinac, ali nemam onaj busan dodatak za povrce. Ne moze s rajs kukerom mnogo da se promasi. Ne mora Tefal/Moulinex/Panasonic...moze i SEB. Ima jedna moja drugarica i dobija se isti pirinac ko i u restoranu. A ako hoces one fensi sto prave i supe, mislim da su oni preko 200-300 evra...

Link to comment

:DTi sa minutazom su malo skuplji od dvaes baka. Ovi jeftini ti imaju samo jedno dugme: ON. I kad je zavrsio, sam se presalta na keep warm opciju. Postoje ti jeftini sa steam basketom, da mozes da ubacis ono sito i da se i povrce kuva na pari, ali ne mozes da kontrolises minutazu. Doduse, mislim da ni ne moras i da to radi radnju i bez toga.Evo ovaj Tefalov nije za supe, ali kuva povrce na pari i pravi poridz!! :Dhttp://compare.ebay.co.uk/like/200791378866?var=lv&ltyp=AllFixedPriceItemTypes&var=sbar&adtype=pla

Link to comment

ja se namerio na ovaj 2,4 litra, meni to dosta, verujem i tebi, za 40€ sve radi

  • 5 in 1: Braten, Kochen, Dünsten,
  • Frittieren & Warmhalten

4016471020849-5603.jpg4016471020849-5599.jpg4016471020849-5598.jpgaj kupi pa javi kakav je :)

Edited by aram
Link to comment
Ma jok, ne treba mi za supe. Samo hocu da mogu da zabodem integralni pirinac, organski brokoli, bio sargarepu i ostala sranja, odaberem koliko minuta da se kuva, pritisnem dugme, zapalim pljugu i odem na forum.
ja mislim da tebi treba zena, a ne rajs kuker! :ss1:
Link to comment

hoste, ne pazis na casuhttp://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=10129&st=240#entry1333023svaki pravi rice fetishista ima jap made rice cooker - zojiroshi, panasonic i slicnohttp://www.zojirushi.com/products/nstsc

Link to comment
hoste, ne pazis na casuhttp://www.parapsiho...40#entry1333023svaki pravi rice fetishista ima jap made rice cooker - zojiroshi, panasonic i slicnohttp://www.zojirushi.../products/nstsc
koreanci su sve to odveli pet koraka dalje. da vidis sta moja drugarica ima?! sve samo pravi...a inace, oni imaju posebne zamrzivace za kimchi, sa posebnim pregradama u zavisnosti od toga kad si ga ostavio. mogli mi ovi iz ei nish, ako to jos uvek postoji, da naprave tako neki aplajans za tursiju i kupus. necemo valjda i narednih 100 godina da se jebavamo s buricima..
Link to comment
Rajs kuker je ekonomicnija varijanta zene.
oprez sa zenama u kuhinji. ja sam jednom ovo dobila i izbezumljeno gledala pousavajuci da shvatim cemu sluzi. mislila sam da se na tome actually przi da se ne bi natapalo u ulju :0.6: (truestory).100_food_grade_silicone_cover_for_frying.jpg
Link to comment
ako imas gde da stavis plinsku bocu, onda ono sto je kupio dabovic. to je tezak mamojebac - vok na plin i jos 2 plinske ringle, plus staklo u sredini na struju (1-2 mesta, ne znam tacno)
Nemam mesta, imam standard ugradnu plocu & rernu...
Link to comment

pa ja mogu da ti kazem da slobodno kupis onu koja nema nikakve izbocine u vidu dugmica za paljenje i gasenje ringli na sebi. to je jedan glupi pain in the ass uvek kada se cisti. sa druge strani ovi koji imaju touch screen plocu se zale da im feeling za pojacavanje i smanjivanje nije kao kada vrtis onaj tockic. znaci izaberi svoj otrov. ja imam siemens ali ne vidim nikakvu prednost od tog imena, kupi onu koja ti se estetski najvise svidja.sto se tice onoga sto je verujem bitnije, klasicna vs indukciona, o tome ne znam nista, imam prvu vulgaris.

Link to comment
ja znam samo da neko posudje nece da radi na indukcionoj. kako, zasto, pojma ne znam. enibadi?
zato sto posuda treba da formira (zatvori) elektromagnetno polje sa grejacem. drugim recima radi sve nasta ce da se uhvati magnet - gvozdje, celik. bakar, keramika, aluminijum - jok. zato i mozes da stavis ruku na ringlu,
Link to comment
pa ja mogu da ti kazem da slobodno kupis onu koja nema nikakve izbocine u vidu dugmica za paljenje i gasenje ringli na sebi. to je jedan glupi pain in the ass uvek kada se cisti. sa druge strani ovi koji imaju touch screen™ plocu se zale da im feeling za pojacavanje i smanjivanje nije kao kada vrtis onaj tockic. znaci izaberi svoj otrov. ja imam siemens ali ne vidim nikakvu prednost od tog imena, kupi onu koja ti se estetski najvise svidja.sto se tice onoga sto je verujem bitnije, klasicna vs indukciona, o tome ne znam nista, imam prvu vulgaris.
imam ploču bez dugmića. kad sam je kupovala manje sam razmišljala o pranju dugmića, a više o tome kako bi trapavi kakvi jesmo, odvalili dugmiće. na smanjenje i pojačavanje temperature se vrlo brzo navikne. ploča se lakše i brže čisti od klasičnog šporeta sa ringlama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...