Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

tjah... da. sve mi ovo pada na pamet, a dobio sam i par saveta sa strane.ići će sve negde na stručno struganje i čiščenje, a posle natenane momačko paljenje. ne znam drugo.samo što će da sačeka malo. sad ću da namastim i umotam u papir, pa nek stoji dok ne zaladi, a je ne uhvatim vremena.

Link to comment
ako ima neka dobra duša da mi donese ovo iz Maroka
Pa jel to mora iz maroka?Mislim da sam vidjao neku fensi-smensi varijantu tefala ili nekog drugog samo je dimnjak od stakla...
Link to comment

prodaje se pun kurac po holandiji, ali mi imamo veliku marokansku manjinu. vidim da je dobro zastupljen i na amazonu, mozda mozes da narucis?

Link to comment
prodaje se pun kurac po holandiji, ali mi imamo veliku marokansku manjinu. vidim da je dobro zastupljen i na amazonu, mozda mozes da narucis?
jeste!!bravo betty,sad pogledala na amazonu i vaistinu ih ima pristojan izbor..hvala! :)
Link to comment

ja na policama ukupne duzine 3 metra, i u unutrasnjim elementima (zemlja i gvozdje napolju, emajl, teflon itd unutra)

Link to comment

ja više i ne znam gde šta držim <_< .šesnaj'st miksera i još toliko različitih gvožđa, glina, delimana ... po kujni, ostavi, garaži ...

Link to comment
oprostite, a gde vi drzite tih milion svaka-za-po-jedno-posebno-jelo serpi?
u zajednickoj forumskoj kuhinji. a ti?ivy, nema na cemu. amazon i mene cesto prijatno iznenadi.
Link to comment
u zajednickoj forumskoj kuhinji. a ti?
mene pomisao na tolike i takve serpe cini anksioznom: gde ih smestiti, jesu li kabaste/teske, kako ih onda oprati, mnogo je misli sto mi srecu kvare. imam minimalisticki pristup, serpi koliko mi treba, a ne treba mi mnogo, jer sam kuvarica teoreticarka, citam kuvare i gledam slike, to mi dosta, ko tilu ojlenspigelu.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Došlo vreme za novi šporet.Jel' ima nekih dos and don'ts preporuka, u smislu mojne ove staklokeramičke ploče, riknjavaju a skupo se opravljaju, zajebi touch kontrole i slično?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...