Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Neka, nece da skodi. A meni se otiralo malo crnog, pa cenim da je ipak mozda trebalo. Inace vrlo korektan lik.

Link to comment

a reci mi, ovaj moj tiganjcic nije bas skroz ravne povrsine tj malo je onako hrapavkasto, mislim ne nesto dzombasto ali kao da ima onako fine neke neravnine po sebi. jel tako i kod tebe i sta im onda ta tvoja mast uradi, jel se to nekako ispegla ili ne? meni to gotivno, mislim da je dobar smek za meso, samo pitam...

Link to comment

Ne ispegla se, zadrzi oblik kalupa, suvise je tanak sloj polimera. I meni je super sto je neravno. Pravi test bice jaje na oko, kad to uspe, znaci da je tiganj sredjen, ali cenim da ce puno rebaraca proci tiganjem do tog trenutka.

Link to comment
ja sam ponovio operaciju tri puta i dobio non-stick povrsinu i upravo isprobao na komadima jagnjetine. meso je postalo smedje za 20 sekundi, nista lepljenje, nista gluposti, stvar funkcionise be-spre-kor-no. posle sam samo obrisao tiganj ubrusima i okacio na zid, kakvo pranje.i kao sto rekoh, ovo je sasvim drugi filing i koncept kuvanja. brzina rada povecana je za red velicine, trebace malo ucenja.
e stiglo gvožđe i do mene.molim te reci mi, šta si ponavljao 3x.ja svoju šerpu oprala već 6x (sgrasom i cifom) i čini mi se da i dalje pušta po malo nešto crno. jel' mora tako da se opere da apsolutno ništa ne pušta ?i još jedno pitanje? da li bi trebalo i poklopac obrađivati na isti način, mislim na ovaj drugi deo, sa rernom. pranje se, naravno, podrazumeva.
Link to comment

tri puta sam mazao mascu i spaljivao u rerni.inace ne ide mi u glavu sta ti to jos pusta, treba da se skroz ocisti...potopi u rastvor sgrassa pa ostavi par sati, jbg. mozda zapravo ni ne pusta nista nego ti se cini? nema bolje probe od trljanja potpuno cistom belom tkaninom. ja sam tokom pranja malo poludeo pa mi se ucinilo da sve oko mene pusta crnu masnocu - macke, slavine, paradajzi...

Link to comment
tri puta sam mazao mascu i spaljivao u rerni.inace ne ide mi u glavu sta ti to jos pusta, treba da se skroz ocisti...potopi u rastvor sgrassa pa ostavi par sati, jbg. mozda zapravo ni ne pusta nista nego ti se cini? nema bolje probe od trljanja potpuno cistom belom tkaninom. ja sam tokom pranja malo poludeo pa mi se ucinilo da sve oko mene pusta crnu masnocu - macke, slavine, paradajzi...
šta, tri puta po 90 minuta si spaljivao :wacko: e, nisi mi odgovorio za poklopac
Link to comment

tri puta po 90 minuta, nego sta sam.a poklopac sam isto tretirao kao i sve ostalo, jedino ga nisam stavio u rernu u poslednjoj turi i to je sva razlika.

Link to comment
tri puta po 90 minuta, nego sta sam.a poklopac sam isto tretirao kao i sve ostalo, jedino ga nisam stavio u rernu u poslednjoj turi i to je sva razlika.
ja brate uništi me načisto, pa gde ću po ovoj vrućini da držim rernu na max 3x90=270 min :blink:
Link to comment
ja brate uništi me načisto, pa gde ću po ovoj vrućini da držim rernu na max 3x90=270 min :blink:
pa nije to takmicenje :lol: ne mora toliko, nego sam imao dovoljno vremena i volje da ponavljam proces.realno, dovoljno je i jednom. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
našao blago na brčanskom buvljaku 26cm,šest i po kile, pet marke :Hail: :Hail: :Hail:2012-06-25171355.jpg
pa to bre, a mene prse sto mi je lagano 4,8 za serpenju sa sve poklopcem :thumbsup:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...