Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

19 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

:gospode:

Tongue Goat GIF

 

 

Jel mora gradski ili može prigradski

Moze i prigradski. Imala sam na umu neki gradski za banovo brdo, zarkovo,... 

Link to comment
8 minutes ago, Sandradjer said:

Moze i prigradski. Imala sam na umu neki gradski za banovo brdo, zarkovo,... 

Ništa od navedenog :turpija:

Dakle, od navedenog.

Link to comment
4 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ništa od navedenog :turpija:

Dakle, od navedenog.

E sad mozemo da predjemo na spremanje za veliko spremanje za vikend :D. I da resimo Sereni situaciju pasta ipod jezika 

Izvolite 

Edited by Sandradjer
Link to comment

E stvarno to sa pastom nije zajebancija. Ako neki lek za srce stavljaju pod jezik jer tako najbrze stize u krvotok ko brani bilo kom sastojku iz paste da isto to uradi? 

Meni je recimo pasta sensodyne repair izazivala aritmije. Sinoc oprala nekom elmex, toliko su mi posle bila suva usta da sam morala ustati i ponovo ih dobro isprati. 

Edited by Serena
Link to comment
37 minutes ago, Serena said:

E stvarno to sa pastom nije zajebancija. Ako neki lek za srce stavljaju pod jezik jer tako najbrze stize u krvotok ko brani bilo kom sastojku iz paste da isto to uradi? 

Meni je recimo pasta sensodyne repair izazivala aritmije. Sinoc oprala nekom elmex, toliko su mi posle bila suva usta da sam morala ustati i ponovo ih dobro isprati. 

Nisam nikada razmisljala o tome. Koristim neku Vitis pastu. Ok mi je 

Link to comment
2 hours ago, Serena said:

E stvarno to sa pastom nije zajebancija. Ako neki lek za srce stavljaju pod jezik jer tako najbrze stize u krvotok ko brani bilo kom sastojku iz paste da isto to uradi? 

Meni je recimo pasta sensodyne repair izazivala aritmije. Sinoc oprala nekom elmex, toliko su mi posle bila suva usta da sam morala ustati i ponovo ih dobro isprati. 

E, baci sve te profi paste, imaju u sebi sve i svašta. 

Ja sam imala alergiju na sensodyne repair, ali uopšte nisam provalila o čemu se radi, mislila sam da je neka infekcija (ne bih da pišem kako je to izgledalo). I svakog dana sve gore i gore. Dok nisam otišla na stomatološki, metodom isključivanja dođe do toga da je jebeni sensodajn. Isključim ga, neki kortikost.gel stavim, u roku od dva dana se isčisti. Nikad bukvalno nikad više. 

Možeš da probaš s Weleda pastama, njih su mi bili tad dali privremeno. 

Sad koristim onu iz DM, Dontodent od 100 dinara. 

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Serena said:

Sinoc oprala nekom elmex, toliko su mi posle bila suva usta da sam morala ustati i ponovo ih dobro isprati. 

 

Eto, a meni se najbolje pokazala Elmex sensitive. Mislim da sam probala i onu u crvenoj ambalaži.

Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

E, baci sve te profi paste, imaju u sebi sve i svašta. 

Ja sam imala alergiju na sensodyne repair, ali uopšte nisam provalila o čemu se radi, mislila sam da je neka infekcija (ne bih da pišem kako je to izgledalo). I svakog dana sve gore i gore. Dok nisam otišla na stomatološki, metodom isključivanja dođe do toga da je jebeni sensodajn. Isključim ga, neki kortikost.gel stavim, u roku od dva dana se isčisti. Nikad bukvalno nikad više. 

Možeš da probaš s Weleda pastama, njih su mi bili tad dali privremeno. 

Sad koristim onu iz DM, Dontodent od 100 dinara. 

Ti bre zeko jedino da odes na neku cuku da tamo zivis, sve sto nije prirodno alergija :D BTW, i meni zubarka rekla da su sve paste isti q, kaze bitno je koliko cesto peres.

 

5 minutes ago, Svemir Zeka said:

Švargla

 

Domestos ili Mr Proper?

Mr. Proper! Bar za kadu.

 

Zivot bez PPPa ili PPP bez zivota?

Link to comment
11 minutes ago, Shan Jan said:

Ti bre zeko jedino da odes na neku cuku da tamo zivis, sve sto nije prirodno alergija :D BTW, i meni zubarka rekla da su sve paste isti q, kaze bitno je koliko cesto peres.

 

 

Pa upravo to, pasta je manje važna, tehnika pranja bitnija. 

Šta da radim kad sam kiloster™

Mogu da služim kao tester za procenu količine otrova u proizvodima :rolleyes:

 

Ali ajde paste, skuplje su, kapiraš da su i bolje, ali voće van sezone, pa pogotovo ono za koje se zna da se šprica svim i svačim, stvarno nije preporuka nijednog lekara. 

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Shan Jan said:

Zivot bez PPPa ili PPP bez zivota?

 

PPP uvek ♥️

 

Roze VW Buba sa zelenim tufnicama ili Ljubicasta Fiat Panda sa zutim trouglicima?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...