Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Hm, mozda 1 dogadaj kad sam bio srednjoskolac. 

Dodjem iz grada oko pola 12 uvece, lepo vreme, vrata terase otvorena. Cujem neki zvuk napolju, kao stenjanje i ne prestaje. Izdadjem na terasu i vidim 1 invalida (bez ruku) u kolicima, kako pokusava da se popenje uz jednu usprtu ulicu. Trza telom/trupom napred i pod inercijom predje pola metra, pa zakoci kolica, ali svakim sledecim trzajem sve manje i manje prelazi. Vidim da ne moze. 

Strcim dole iz stana, pridjem mu i pocnem da guram. Kaze on meni, nemoj mogu ja, znam da mozes ali hocu. Cutke predjemo tih stotinjak metara do malog hotela, gde je bio smesten (bilo stonotenisko prvenstvo u gradu). Kaze on meni predji ispred kolica, ja predjem i tu se gledamo u oci nekoliko sekundi. Hocu da te zapamtim rece i doda hvala ti. Odmanuh rukom... ma daj, sve okej. 

 

Isto

  • +1 2
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Au, ubili ste temu, nema nikog da cini dobra dela vredna paznje :D 

 

Ja sam na jednom poslu imao sefa koji je voleo pred svima da kinji mog kolegu. I niko nista, svi gledaju svoja posla. U jednom trenutku sam ga zamolio da odemo i porazgovaramo nasamo (sefa, ne kolegu) pa smo se malo raspravljali dal to tako sme ili ne. Posle je malo iskulirao, kolega u medjuvremenu otisao. 

 

Na kojoj osobini/vestini zavidite nekom u svom okruzenju?

Link to comment

Ne zavidim nikom ni na čemu. Ako me nešto zanima, usavršiću.

 

Jeste li pucali iz vatrenog oružja?

Link to comment

Da, iz lovackog. Al zanimljivo, pucanje iz ovog za ubijanje ljudi (tipa pistolja) mi uvek bilo strah da radim.

 

Ajmo opet - sta bi voleli od osoba koje znate da preuzmete kao njihove vestine/osobine? :D 

Link to comment

Od @Svemir Zeka kako se kuva kafica. Ne zekim, ozbiljna sam 

Spoiler

Pisala sam da je po mom ukusu, nekako ni retka, ni jaka, one pene taman koliko treba. Uopste ne znam u cemu je fora. Kafa je uobicajena iz marketa. 

Da li ste isplanirali letnji odmor?

  • Wub 1
Link to comment

Ne, cekam zrtvu za kraj leta na nekom grckom ostrvu. 

 

Sta bi ste fizicki promenili na sebi?

Link to comment

Ej bre, to s sto nije stomak se ne smanjuje ako si zensko. To je greh protiv prirode :mad:

 

Na sta mislis kad kazes hirursku? Samo mi namestali rame, usivali glavu... valjda se to ne racuna.

 

Da li neko moze da objasni popularnost pacjih usta kod zena? Mislim ja ne znam da se bilo kom muskom to svidja. Jel muski lazu ili se trend prosto zapatio medju zenskinjama? :unsure:

Link to comment

pesma pod nazivom "Robotka" ti objašnjava sve, robotizovanje žena je uzelo maha

Link to comment

[villainous_klara]Šta biste prvo uradili da ste posljednja osoba na planeti?[/villainous_klara]

Link to comment

Otputovala bih do nekog toplog mora, isplivala se i čekala da me pojedu ajkule

 

Koja je dubina koju možete da dostignete bez pimagala za ronjenje, osim peraja?

Link to comment

18cm

 

Da li imate onog lascivnog teču u porodici, koji se na slavama maksimalno iskazuje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...