Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Ko nam je kriv?Divna scenografija: B92, Bioskop REX, koktelcic, Junaci™ piju pivce, merkaju cice iz NGO, Snimak tuce sa policijom protiv Torpeda, nagrada, prigodan govor...Ali to je ovde tako normalno, zar ne?Ili se Gagi promenio za ovih 10 godina? Bio dobar dechko™, a sad postao dripac 1, trazi pravdu za onog Misica i cupa sebi kosu sto su Oni™ stigli 1. do francuza (samo zato sto mu je kasnio klinac koji je donosio pajsere i stangle, valjda)...eto Srbijo, lamentiraj i dalje, odoh na postoperativno 'ladjenje piva...post-127-1254735490.jpg

Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

^tacno tako, secam se protesta 96/7, kad god su se ocekivali bliski susreti sa pandurima navijaci su isli u prve borbene redove. samo tada su bili na "nasoj" strani, pa nasilnici nisu bili gadni.

Link to comment
^tacno tako, secam se protesta 96/7, kad god su se ocekivali bliski susreti sa pandurima navijaci su isli u prve borbene redove. samo tada su bili na "nasoj" strani, pa nasilnici nisu bili gadni.
Slabo se ti nešto sećaš...
Link to comment
^tacno tako, secam se protesta 96/7, kad god su se ocekivali bliski susreti sa pandurima navijaci su isli u prve borbene redove. samo tada su bili na "nasoj" strani, pa nasilnici nisu bili gadni.
Uopšte nije bilo tako, ti te proteste ni video nisi.
Link to comment

Jebote, izgleda da moram da javim drugarima da smo bili navijaci, a da to nismo ni znali!Doduse, dosta puta smo i bezali. Kakva sramota za navijacki pokret...

Edited by M16
Link to comment

pa ok, stoji da se tada pravio u medijima kult navijaca i veljinih kik boksera i cega sve ne, e sad, koliko to ima veze sa istinom o protestima 90-ih, to je vec za posebnu temu gde bi ucesnici uporedili svoja secanja samo se plasim da ne ode rasprava u smeru partizani i cetnici sindroma iliti ko je bio veci prvoborac i tako to

Link to comment
pa ok, stoji da se tada pravio u medijima kult navijaca i veljinih kik boksera i cega sve ne, e sad, koliko to ima veze sa istinom o protestima 90-ih, to je vec za posebnu temu gde bi ucesnici uporedili svoja secanja samo se plasim da ne ode rasprava u smeru partizani i cetnici sindroma iliti ko je bio veci prvoborac i tako to
Kult navijača - boraca protiv crvene bande nastao je u vreme DOS-a, 1999. i 2000. godine, ponajviše nakon što je Vladan Batić, negde s jeseni 1999, uz pomoć još nekih ljudi operativno povezao vođe navijača sa vođama narastajuće koalicije protiv Miloševića. Tokom građansko/studentskih protesta 1996/1997 navijači su se držali po strani, a Selja Velja još uvek nije ni postojao osim kao lokalni lik iz Čačka. Edited by vasudeva418
Link to comment
Ruskabajka je to sve gledao sa druge strane kordona, pa mu se učinilo.
nisi u pravu. ruskasnajka je sve to gledao u dnevniku ptc-a. on je bio onaj student sto se javno u gnevniku zapitao kako te nazovi studente nije sramota da protestvuju kad je rucak u studentskoj menzi 2 dinara.
Link to comment
sprdnja je naravno dobrodosla, a istina je bolna, sta cu vam ja
Još jednom: ti tamo nisi bio.Hajde molim te, reci jasno i glasno: video sam, ja lično, navijače u prvim redovima demonstanata 1996/97 kad god je bilo gusto, pa da počnem da te natenane razvlačim za tu lagariju.@amare: Nije ovde poenta u prvoborackom stazu, vec da mi je taj period zivota, bez obzira na to kakav je bio ishod tih demonstracija, veoma vazan, bio sam na protestima od prvog do poslednjeg dana, i ne pada mi na pamet da dozvolim da neko siri lazi o onome sto se tamo desavalo. Edited by vasudeva418
Link to comment
Još jednom: ti tamo nisi bio.Hajde molim te, reci jasno i glasno: video sam, ja lično, navijače u prvim redovima demonstanata 1996/97 kad god je bilo gusto, pa da počnem da te natenane razvlačim za tu lagariju.
mogu samo da kazem da sam cuo licno da su posredi navijaci, a da sam video licno ne mogu jer ne znam da li je neko navijac ili nije.cuo licno od sada visoko rangiranog dsovca, inicijali Z.A. ( bas tesko za pogoditi )izvoli pocni da razvlacis
Link to comment
^tacno tako, secam se protesta 96/7, kad god su se ocekivali bliski susreti sa pandurima navijaci su isli u prve borbene redove. samo tada su bili na "nasoj" strani, pa nasilnici nisu bili gadni.
Tako je, doduse za te situacije nisu bili samo navijaci zaduzeni vec i neki ragbisti i tako ti ali da je bilo puno navijaca, pre svega Zvezdinih, bilo je. Mada su 2000. bili prisutni i Radovci kod raznih upada i prepada.I navijaci se nisu drzali po strani jer 9. marta 1991. je poginuo decko koji je bio jedan od poznatijih mladjih navijaca Partizana u Beogradu koji su dosli da podrze Vuka, grupno, protivu Slobe.Prestanite da piseteo necemu o cemu nemate pojma, narocito to vazi za one koji su se drzali sredine i nisu imali pojma kao sto ni ne znaju ko je zapoceo proteste 1996/97 a to je jedan od danasnjih lidera Dveri.Osim raznih vrcakvaca kojima je Dinkic uzor ti nisu imali pojma koga podrzavaju i ni ko je tu kao sto ni danas nemaju pojma o mnogo toga pa zive u sopstvenim iluzijama. Edited by No7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...