Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

zapazam jednu stvar ...svi psi koji se manje krecu, manje setaju, manje su u prirodi i dosta vremena provode u stanu ili bez svog vlasnika imaju alergije, stalno su kilavi, losi sa zdravljem. mislim da ni  vrsta hrane nema veze. neki su na konzervama a neki na domacijoj kuhinji. 

 

isto tako primecujem da ovi koji idu na hajking svakodnevno i istrcavaju se, su odlicnog zdravlja bez obzira da li unose krsh hranu ili domacu. 

 

na primer shitzu ...ovi na hajkingu za ne poverivati da im nista ne fali. svi ostali sacuvaj boze kilavi

Edited by mustang
Link to comment
3 hours ago, mustang said:

zapazam jednu stvar ...svi psi koji se manje krecu, manje setaju, manje su u prirodi i dosta vremena provode u stanu ili bez svog vlasnika imaju alergije, stalno su kilavi, losi sa zdravljem. mislim da ni  vrsta hrane nema veze. neki su na konzervama a neki na domacijoj kuhinji. 

 

isto tako primecujem da ovi koji idu na hajking svakodnevno i istrcavaju se, su odlicnog zdravlja bez obzira da li unose krsh hranu ili domacu. 

 

 

Tako je i sa ljudima :D

Link to comment

i to sto kazes :)

 

ivan donosi nesto u ustima i migolji, ja se sakrijem iza drugarice misleci da je zmija a onda se ona sakrije iza mene jer je mis. a rekoh ne bojim se misa, nema problema. stoka stoka. bio je mrtav. ne verujem da ga je ulovio zivog mada je previse mlohav bio, sveze ubijen. uzela kesu za poop i stavila ga u kantu za djubre. 

 

ivanu nista nece biti jel tako?

 

bas se vidi, od kako je napunio dve godine, da mu treba lov. moram da vidim ima li neki kamp za njih pa nek ide da lovi. ako treba i ja cu sa njim

Link to comment
12 hours ago, darling said:

vite ovu kevu kako zavodi red :D

 

 

Moram priznati da ovoliku dozu agresije prema stencima nisam nikad video.Problem je u gazdi koji je kreten zatvorio u mali prostor kuju sa coporom odraslih stenaca.U dvoristu bi ih ona iskulirala bez agresije jer bi se sklonila od njih, ovako zatvorena u 5 kvadrata nema gde da pobegne

Link to comment

tako je moja zvucala par puta u zivotu kad sam htela nesto da joj uzmem. svaki put sam se usrala od straha i nisam joj uzela :laugh:

 

 

@Haralampije ne znam nista o odnosu mame i mladih, al nije do malog prostora, to je cela jedna prostrana soba koju psici imaju za sebe, gledala sam u drugim videima, oni su odgajivacnica u austriji, i psi su im divni. ja bih njihovu retrivericku :)

 

 

Edited by darling
Link to comment

soba koju imaju psici za sebe da ali u nju se onda ne uvodi kuja  koja vise ne doji jer stenad ima 8 nedelja.oni su se prisetili slatke mamine sise i probali da sisaju a kuja ih naravno odbija

Edited by Haralampije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...