Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

16 hours ago, renne said:
17 hours ago, Aion said:
Pametni skoro ko svrake
 

 

Misliš vrane

Ne znam, ja za te ptice ako su potpuno crne kazem da su vrane, ako su crno-sive svrake, a ako su crne, ali manje - gavrani. S druge strane, otac mi je objasnjavao kako su vrane inteligentne, a svrake glupe, tako da je moguce da si u pravu.

Link to comment

Jednom dovukla pile svrake kući da ga spasavam, u obaveze bio uključen i sin, svrakicu non stop zvao vrana pa vrana, dzaba sam pizdela da nije vrana. Sledeće sezone natrčim na malu vranu, dođem kući i sa vrata čujem "neeee, opet svraka!!" :laugh:

 

Edited by Sara
Link to comment

Gavran, onaj iz poeme, živi van grada, distanciran od ljudi. Ima ogromno gnezdo, preko 1,5 m u prečniku. Skoro su im premeštali gnezda sa dalekovoda na Zlatiboru zbog rekonstrukcije (farbanja dalekovoda).  Prilično ugrožena vrsta. 

 

Link to comment

Da, najviše vole da žive na planinama, ogromne ptičiurine, prepametne, imala je jedna moja prijateljica, znao je da govori i da traži kad nešto hoće npr. da se kupa. 

 

 

Mislim, zna taj i dalje svašta, nego se prijateljica razvela pa više nije njen, što je ispalo dobro jer je nikako nije voleo, gledao da je kljucne kad god je stigao, tužakao je bivšem i te stvari:laugh:

Edited by Sara
Link to comment

Moje proletošnje bebe, od pre neki dan napunile 9 meseci i postale junoše i zvanično:

 

Arpad sa majkom unišzava jedini preostali otirač u dvorištu:

 

Axa, deluje najoubiljnije i najurednije:

 

 

 

Admiral izgleda ima rušilački kakakter svih mužjaka iz ovog legla:

 

46844407_2210106622642441_7513446119234338816_n.jpg

46844441_350105245767866_6929208830425300992_n.jpg

 

Axon Spota i Agu III imaćete prilike da vidite čim nabavim najnovije fotose. Odlični su, naravno,

 

Edited by zmanic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...