Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

imam utisak da je kod nas propadanje optereceno nekom uzasnom namerom da se propadne josh vishe nego shto fizika diktira sama po sebi unsure.gif

prodjosmo malopre pored rushevine biblioteke na kosanchicu. rushevina stara 80 godina, rushevina se uzgaja, besmislena i neobelezena, sluzi samo periodichno za ijao shta su nam uradili, nakon chega se niko nash ceo vek nije pretrgao ni tablu da okachi, a ne koncepte holograme materine, ako ti vec toliko stalo da ti stoji krsh dry.png

mozda da vidimo makar angela merkel da donese tablu i okachi :s_w:

sent from bubamoto



Link to comment
8 minutes ago, Matilda Ivancic said:

 

 

ovo zdanje ko rada djuricin, ne menja se zadnjih trideset godina

 

 

Ovo zdanje kao dae je izašlo iz noćne more Tarkovskog, scenografija za film Stalker.

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

previše ste gledali televiziju :D

probe bendove, pank koncerti, izložbe, ateljei, performansi, berze ploča... kao stvoreno.

a čuj,možda kada se uredi ulažući milione € u  objekat. a to je nikad ako je kultura u pitanju. to će, na kraju balade da se sruši i da arapima za "beograd na vodi 2". ovako, u viđenom stanju samo da se iznajmi nekim amerima za Š produkciju tabačina i ostalog.

Link to comment
10 hours ago, morgana said:

Hvala, @beta kentauri, super su fotografije!

Impresivna je unutrasnjost i impresivno je koliko je propala. 

 

Kaže mi drug iz muzeja nauke i tehnike da je vlaga tu teško rešiv problem, tj. rešiv je ali da se ulupaju veoma ozbiljne pare.

Link to comment
13 hours ago, Anonymous said:

Kaže mi drug iz muzeja nauke i tehnike da je vlaga tu teško rešiv problem

Sruse, naprave zgradurinu od 8 spratova, moderno, dojaja, a Muzeju daju neku drugu lokaciju... I resen problem vlage

Link to comment
 
Kaže mi drug iz muzeja nauke i tehnike da je vlaga tu teško rešiv problem, tj. rešiv je ali da se ulupaju veoma ozbiljne pare.
ajde bogati par nedelja i osushice se. radikali su to :s_w:

sent from bubamoto

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Sruse, naprave zgradurine od 18 spratova, moderno, do jaja, a Muzeju daju neku drugu lokaciju Emoji mão com o dedo do meio levantado emoji emoticon mão com o dedo do meio levantado emoticon... I resen problem vlage1

opravio

Edited by djordje geprat
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...