Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

A zemljak u komentaru:

Quote

zlatan.stojanovic.12

Dragi i poštovani predsednice. Molim vaših 5 minuta predsedniče ,za naših radnih 50 godina u inostranstvu uloženih u Srbiji .Kada ću i na koji način moći ostvariti svoje građansko pravo? Moj problem je legalizacija kuće u Svilajncu ul . cegarska 4 .koja je izgrađena na svojoj parceli i koju su gradili moji roditelji i ja . Objekat je zapocet davne 1986 godine sa dozvolom i koji je vremenom dogradjivan .Ja zadnjih 9 godina predao sam za legalizaciju ali od Svilajnacke mafije i korupcije ne mogu da se odbranim ,svuda sam pisao i tražio pomoć 2x vama kao premijeru dolazio u Beogradu i Nišu 2x Kada ste primali građane na razgovor i sada se spremam da dodjem kada budete obilazili Jagodinu , Kragujevac , Svilajnac ,Pozerevac ako uspem da vam urucim ovu molbu .2x vama kao predsedniku pisao pisma ,1xZorani Mihajlović ,1xborbi za korupciju ,1xzastitniku gradjana ,sve to pismeno se obraćao i mnogo telefonskih poziva i molio na sva moguća mesta svuda su mi vrata bila zatvorena .Dali se sve ovo dešava zbog toga što su moji roditelji živeli i radili 40 godina u Strazburu gde i ja takodje radim punih 40 godina .Ja bih vas molio predsedniče da mi izađete u susret da bih mogao legalizovati taj objekat da ne ostavim taj problem isto mojoj deci takođe koja žive u Strazburu u francuskoj .ili treba da se obratim sudu u Strazburu za pravo čoveka . U napred vam se zahvaljujem na svu vašu moguću zakonsku pomoć .Stojanović Zlatan 10 rue du travail 67000 Strasbourg France tel. 0033610246451

 

Link to comment
On 10.4.2019. at 16:39, Arkadija said:

Gospode, hoće li biti redovi ispred Старбакса , ko 1987., ispred Mekdonaldsa? 

 

Misliš, neće biti redova? Pošto, koliko se sečam, McDonalds na Slaviji je otvoren tek negde 1988-me, ne sećam se tačno kad, ali se sećam da je bilo hladno...

Link to comment

Zbog skupa na platou ispred Doma Narodne skupštine Srbije, od večeras u 22 sata do sutra u ponoć, za saobraćaj će, iz bezbednosnih razloga, biti zatvorene ulice oko zgrade parlamenta.

 

Zatvaraju se Trg Nikole Pašića, Dečanska od Trga Nikole Pašića do Terazijskog tunela i Vlajkovićeva, od Kosovske do Dečanske.

 

Zatvaranje ulica za saobraćaj neće dovesti do prekida javnog gradskog prevoza, pa će linije koje idu tim putem, biti preusmerene na alternativne trase, navedeno je na sajtu Grada Beograda.

 

 

U 16.00 sati bi skup trebalo da počne koncertom Ace Lukasa, zatim sledi Riblja čorba, u 18.00 govori predsednik države Aleksandar Vučić , a "pre toga nas nekoliko", da bi se sve, posle, nastavilo koncertom Olivera Mandića,

rekao je Dačić, gostujući na TV Pink.

 

Link to comment

On jeste nezgodan lik. Svirao sam s nekima koji ga znaju ili su saradjivali s njim. Delimično im verujem pa na osnovu tih priča, nikako ne bih svirao s njm.

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...