Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

6 minutes ago, slepa živana said:

metohijski trg

 

gračanički trg

 

trg patrijarha pavla

 

obilićev trg

 

trg kosovke devojke

 

trg miloša žutića?

siptarski tajkun djiki zuti na trgu kosovke devojke sprovodi linc, silovanje, nasilje nad neduznim beogradjanima i mnogobrojnim bugarskim turistima? :ohmy:

(a mali pavle izbeglica iz peci, prosi za pola kifle i place "gde je moja mama", da li smo ovo zasluzili kao nacija device marijo?)

 

 

da, gotovo svaki od ponudjenih naziva se uklapa u tabloidni obrazac :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, darling said:

ti bas ozbiljno shvatila zadatak :D

 

meni se cini da kad se prica o vesicu il se obraca vesicu, uvek staviti ispred predsednik, predsednik vesic ovo, predsednik vesic ono, i da se prosiri po internetu. pa da otvorimo kladionaju za koliko ce proraditi vuciceva paranoja.

odlicno! :D

 

da ima koji novinar, pa da ga priupita, gospodine vesicu mozemo li cuti vas komentar na mnogobrojne glasine da vi preuzimate mesto predsednika? :D

 

Link to comment

Saobraćaj pored Ada Mall-a ful stopiran. Vodovod nešto operiše. Ili priključuju mall ili je gradilište sjebalo neku cev. Brdo bez vode, al zato sa saobraćajnim kolapsom.

 

Narod je tako glasao :sleep:

Link to comment
16 hours ago, pbg12345 said:

siptarski tajkun djiki zuti na trgu kosovke devojke sprovodi linc, silovanje, nasilje nad neduznim beogradjanima i mnogobrojnim bugarskim turistima? :ohmy:

(a mali pavle izbeglica iz peci, prosi za pola kifle i place "gde je moja mama", da li smo ovo zasluzili kao nacija device marijo?)

 

Žuta šiptarska tajkunska kurvaćetina opet laže narod i hoče da opljačka novih 500 miliona, da li ćemo mu opet oprostiti ljudi moji! VIDEO
 

 


 

Link to comment
On 27.3.2019. at 17:21, pbg12345 said:

odlicno! :D

 

da ima koji novinar, pa da ga priupita, gospodine vesicu mozemo li cuti vas komentar na mnogobrojne glasine da vi preuzimate mesto predsednika? :D

 

 

daaa! i onda kad umre vesic, da ga ne zaboravimo: pokojni goran, el se secas kad je goran reko ovo, jel se secas kad je goran reko ono :D

 

specijalni rat je nasa jedina sansa protiv njih. 

 

Link to comment
12 hours ago, jezovuk said:

Saobraćaj pored Ada Mall-a ful stopiran. Vodovod nešto operiše. Ili priključuju mall ili je gradilište sjebalo neku cev. Brdo bez vode, al zato sa saobraćajnim kolapsom.

 

Narod je tako glasao :sleep:

 

Ta cev je tu pucala i pre mozda desetak dana, opet ne znam zasto, ali jednog dana je sikljalo i napravilo poplavu nizbrdo. Jutros se obilazilo po petlji petnaest minuta.

 

Usput da jos jednom dodam da onom gradilistu, pristojno i kulturno, jebem mater, i podizem za saobracajce koji svakog dana gledaju kako ovi parkiraju masine i blokiraju jedinu traku u smeru ka Topcideru. Skoro su i preprecili samo skretanje, roknuli prepreku na zebru. Ko hoce da skrene, dodje dotle, gleda u cudu i... nastavi pravo ka Sajmu, pa gde izadje.

Edited by Malvo
Link to comment

Bila je i jutros poplava na bus stanici kod šećerane, a videh i večeras u povratku na ulici voda i kamioni. A bile su i 2 mešalice sa cvetićima po sred Paštrovićeve. Trotoar ne postoji u tom delu.

 

A danas popodne, stanica u Kirovljevoj, ka gradu: 20ak ljudi čeka bus. Piše plakata da busevi ne idu tuda do kraja radova u Paštrovićevoj. I Bus+ app pokazuje da idu 52 i 88 pored šumarskog; ja kažem nekolicini da busevi idu okolo (i pokažem na natpis). A lik me gleda belo, sleže ramenima, mrmlja "doćiće valjda" i svi nastavljaju da čekaju uredno. Skrivena kamera :)

Link to comment

Danas sam prošla kroz ulicu Cara Dušana. Malo je reći da je ono masakr. Zločin. Iživljavanje nad drvećem. Na jednoj grani par  crnih gačaka brani gnezdo, ne volim te ptice, a došlo mi da plačem.

Link to comment
On 29.3.2019. at 13:27, miki.bg said:



 

Neobičan je taj deo oko Skupštine, deluje kao zamalo pa prijatno mesto.

 

Od onoga što ja pamtim, dehumanizacija Beograda je počela prvo velikim brojem divljih nadogradnji, tamo oko 1994., nastavljena je džiberizacijom Vračara, pa onom rekonstrukcijom Terazija. Više su mi se sviđale sa običnim trotoarom, ovo sad je nekako hladno i novokomponovano.

 

Link to comment
On 30.3.2019. at 13:59, Arkadija said:

Danas sam prošla kroz ulicu Cara Dušana. Malo je reći da je ono masakr. Zločin. Iživljavanje nad drvećem. Na jednoj grani par  crnih gačaka brani gnezdo, ne volim te ptice, a došlo mi da plačem.

 

cara dusana sad sija u punoj ruznoci. mi sto gravitiramo ka njoj najebali smo ovog leta, bice sprze. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...