Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

  • 7 months later...

jooooj, lipe li su....

 

spacer.png

 

moja ljubav na prvi pogled (oci u oci) su cizme ann demeulemeester jos od vremena kada sam zivela i radila u moskvi. blizu nam je bio neki butik gde su imali njene i modele driesa van notena, i odecu i obucu, ali njene cizme su mi bile bas, bas omiljene. svracala sam tu kad god bih mogla, da se ogrejem i kao razgledam dok je napolju picilo -30 i ja do kuce imala jos kojih petnaestak minuta hoda po toj ladnoci.

 

i sad sam u tom fazonu iako znam da nije bas naj in, ali sem sto ne volim stikle ne volim ni taj retro izgled tj meri popins fazon, iako sam vec nabavila neke na buvljaku, tek da ne bude da nisam obavestena sta je ove godine IN :tongue:

 

ali ovo je moj fazon skroz, cak i devojka na slici ima noge slicne kao ja (dobro, jesu i lepse i duze i tanje), al tako nekako i moji listovi i kolena izgledaju pa i nisu bas za sve modele. 

 

 

Link to comment

ma, ja sam se u moskvi naucila da samo uzivam u gledanju modnih artikala... od posla do kuce sam prolazila pored pomenute prodavnice sa belgijancima, pa onda preko puta su bile prodavnice celine, chloe i prada gde sam ponekad ulazila, uglavnom gledala samo izlog, nekada cak i isprobavala nesto, ali naravno da nisam ni pomislila niti zelela da to kupim. tako da, kao i sa prasetinom i jagnjetinom, cvarcima i slaninom, reformom i osatlim tortama, divim se samo izdaleka :tongue:

Link to comment
3 hours ago, nisam ja said:

Kako ja ne znam da maštam o tim stvarima. 

Sad da mi neko kaže npr, biraj koji ćeš auto od svih na svetu, ja bi došao na forum da pitam. I na kraju bih tražio astru. 

 

 

+1

 

Generalno ne umem da lako primenjujem estetska merila na upotrebne predmete  :dry: 

 

Mada je to zdravo za novčanik.

Ili bi trebalo da bude..... 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...