Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

3 hours ago, čekmeže said:

RTS u jutarnjem uredno operaciju zove Milosrdni anđeo :frust:

Jooooj užas bre, kaaaako se sve toliko sroljalo, i profesionalnost i IQ...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Rene pomogao na jednoj drugoj temi al sad me kopka dal sam ja debil il oni ne umeju da sastave saopstenje

Kako se prijaviti na RTS Planetu?:huh:

 

App vec imam ali mi je pretplata istekla pre godinu dve, kako to produziti? Nigde u appu ne vidim neki link ili info
Evo polu informacija as njihovog sajta:

https://www.rts.rs/page/rts/sr/Dijaspora/story/1518/vesti/3380333/maksimalna-ponuda---minimalna-naknada.html

 

samo cena bez informacije o nacinu uplate ili broju racuna...

Na mail mi niko vec duze vreme nije odgovorio, a telefon prekida posle 4-5 zvona :twak:

 

 

 

Link to comment

Koristim svoj free dan i na Prvom programu gledala Original falsifikata, te ostalo tako, i posle filma krenula Ovo je Srbija i odmah vesti.
Pored toga sto sam iznenadjena njihovim obavestenjem javnosti da je Djilas prosirio optuznicu za lazi i falsifikovanje, te da je psiho bio samo u jednoj vesti (Medjunarodni je dan Roma), vesti je citala Gordana Stijačić koja je dugo bila u vremenskoj prognozi (tako je znam). Posto sam pasionirano ranije gledala Slagalicu, za njom odmah isla Vremenska prognoza, a ona mi je ostala duboko urezana i uvek bi me nasmejala jer su njene artikulacija i intonacija vrlo upitne bile, pa umesto da stavi tacku na kraju recenice, ona bi zapevalaaaa prosto, uz silno uzdisanje. Svaki put. Nisam mogla da verujem da em sto je toliko drzali tu, ipak je to udarni termin, em da ne moze nikako da savlada vezbama i sl. Ako je vezbala.

E pa svaladala. Perfektno ih procitala. smile.png

Edit:

fba4307fe2a6130b6613c5e56d703648.jpg



Link to comment

Ne znam to smile.png

Vidim da je pre godinu dana bilo bas aktuelno to njeno zapevanje i uzdisanje po zutim portalima, jer joj je neko posvetio tvit, pre toga je niko pominjao nije, pa je verovatno resila da zavrne rukave. Danas me zapanjila. Totalno druga zena smile.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...