Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

1 hour ago, nezvanova said:

e, pa te druge su ruske, kod su njih heljda i raz, kao i svi proizvodi od toga, posebno dobri :wub:

 

nisu ruske, svapske su, nego mi prvo izletelo to pakovanje za rusko trziste. 

koliko su mi puna usta ovsenih, pomislilo bi covek da me placa lobi prodizvodjaca ovsa da ih reklamiram. il da sam makar neka crna ovsa :D

 

Link to comment
  • 1 year later...

Mislim da ćemo se današnji doručak i ja često družiti. 

 

Integralni hleb pretvoren u tost/dvopek. Razmazan avokado po hlebu (onaj iz Lidla u mrežici, mekani). Zatim bukovače - rasečene na tanko i bačene na suvi tiganj, bez ičega. Par minuta sa obe strane im je dovoljno. Onda u tiganj idu maslinovo ulje i sušeni ruzmarin pa jaki kozji sir samo na 1+1 minut, da zacvrči. Na kraju jaje na oko u isti tiganj. Sve jedno za drugim u fazi spremanja, sve jedno sa drugim u fazi konzumacije :).

 

 

Edited by pacey defender
Link to comment

Imam tri doručka koja vrtim

-pašteta, hleb i sir plus sezonsko povrće

-šunka hleb i sir plus sezonsko povrće

-pekmez margarin i hleb

 

eventualno ako se ide u neki arbajt može burek

 

 

Link to comment
7 minutes ago, slepa živana said:

našem telu je potreban uglavnom brokoli i jako puno vode. i skok u mutni dunav sa brankovog mosta.

al bez stresa. opusteno.... 

Link to comment
6 hours ago, slepa živana said:

našem telu je potreban uglavnom brokoli i jako puno vode. i skok u mutni dunav sa brankovog mosta.

 

Ovo sam ja, kupujem samo zdravu hranu:

 

giphy.gif

 

 

Link to comment

Jel se kao dorucak racuna samo obrok koji se ujutru pojede ili bilo koji prvi obrok u toku dana?

 

Ja odavno praktikujem da 18-20 sati u toku dana ne jedem nista, a da sve obroke pojedem u vremenskom roku od 4-6 sata, znaci kad jedem nikada ne sija Sunce :D

 

Prvi obrok mi je znaci cetiri ili sest sati pre nego sto planiram da odem na spavanje, tako da nemam tu podelu dorucak/rucak/vecera, a u toku dana ne osecam glad.

 

Uglavnom imam dva, tri ili cetiri obroka u roku od tih 4-6 sata, a prvi obrok je gotovo uvek mlevena plazma + proteinsko mleko, za mene ne postoji ukusniji obrok.

Link to comment
19 hours ago, čekmeže said:

Neko će umreti zdrav, neko će umreti bolestan.

Ne radi se o tome ko ce kad umreti i sa kojom bolescu,vec koliko ces kvalitetno da zivis dok ne umres.Ljudi svasta jedu,unose zasicene masne kiseline koje se zadrzavaju u telu dugo.A sve to utice kako na unutrasnji tako i na spoljasnji izgled.Margarin je ubica br.1,a nakon njega idu sve te pastete,kremici,i ostali shit food koji se reklamira i prodaje bas zato sto je shit.Koristite zdrave masti i proteine iz jaja,ribe,nemasnog sira.Manite se margarina ,pekmeza i ostalog djubriva koje truje vas unutrasnji sistem(a i spoljasnji).

Link to comment

Meni je kvalitetan život onaj u kome radim šta hoću kad mogu, tako da ću jesti ono što hoću a ne one što je zdravo. Neću biti toliki debil da nastavim da jedem nešto što osećam da mi škodi (izbacio sam krastavce, kafu i duvan a ni čvarci nisu daleko) ali dokle god nemam tegobe ješću ono što mi prija i što jedem praktično od detinjstva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...