Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

moje dete prodaje 3 karte za sutrasnju kosarku nivo 400 kaze u ovom trenutku procenjuje da je 4000 din karta. mislim da ce ujutru da zavrne cenu navise. pomozite ocu :isuse:

Link to comment
probacu da nadjem kod mojih antikvara.
Ја сам једно време мислио да је антиквар неко ко проверава машине да се не би поквариле.
Link to comment
  • 1 month later...

Prodaje se HTPC (home theater PC)AMD Athlon 64 X2 dual 5400+ 2.8ghz sa dobrim coolerom (cooler master) Biostar TA780G M2+ 2 GB ram (mislim da je Kingston i mislim da je na 1066mhz) WD 320GB hdd Pioneer DVD RW DVR-212 Chieftec HT-01B kućište sa displejom i upravljačembez graficke....cifra (sitnica) 25000

Link to comment
Prodaje se HTPC (home theater PC)AMD Athlon 64 X2 dual 5400+ 2.8ghz sa dobrim coolerom (cooler master) Biostar TA780G M2+ 2 GB ram (mislim da je Kingston i mislim da je na 1066mhz) WD 320GB hdd Pioneer DVD RW DVR-212 Chieftec HT-01B kućište sa displejom i upravljačemedit: dodajemo i graficku karticu GeForce 8800cifra (sitnica) 25.00030.000 rsd
Link to comment

Firma u kojoj radim prodaje vozila:1. Škoda Fabia 1.9 SDI - tamno siva - 2003 godište - bez klime - oko 250.000km - 2.600€ + PDV2. Škoda Fabia 1.9 SDI - žuta - 2003 godište - bez klime - oko 250.000km - 2.600€ + PDV3. Škoda Fabia 1.9 SDI - siva - 2003 godište - bez klime - oko 190.000km - 3.000€ + PDV4. Škoda Roomster Praktik 1.4 TDI - bela - 2008 godište - oko 90.000km - ponuda5. VW T5 1.9 TDI - bela - 2006 godište - oko 150.000km - ponudaZa dogovore i informacije na PM.

Link to comment
  • 1 month later...

poklanjam ove 2 lampe sa slikemis'im, nije neka estetska vrednost ali za pocetak rade, kapiram da ce nekom studentu kome se ne bacaju pare na ovakve gluposti biti od koristiinace su obe ikea ali su se abazuri raspali - no i bez njih se super uklapaju u bilo koji blesav prostor, ja ih ne bi dir'o nego sam imao dobar plen po buvljacima poslednjih dana pa nesto mora da leti napoljeova visoka izgleda kul sa 3 dobre sijalice, pored toga koga ne mrzi da se zeza, moze da napravi abazur (imam sve zakacaljke). moz biti da treba da se malo bolje obrise od prasine.a ova niska izgleda OK sa sijalicom u obliku lopte kao sto je ova na slici, plus sto se sa malo smirgle i farbe moze ovaj metalni deo ofarbati da izgleda super (trenutno ostaci selotejpa i nekakava tehnicka nalepnica)lampe se poklanjaju bez sijalica:)preuzimanje licno kod mene (blizu ETF i tih pametnih skola) a mogu u napadu dobre volje i da dovezem do blizu arene na nbgpost-143-12782767774363.jpgpost-143-12782767920477.jpg

Edited by gazza1
Link to comment

Iznajmljujem telekomov 3G modem sa karticom.Dakle, ja vama modem, a vi platite mesečni račun. Pošto sam danas dobre volje (a nikako zato što to ne mogu da uvalim nikome mesecima :rolleyes:) - spreman sam da spustim cenu mesečnog računa i onda je to ponuda koja se ne odbija: Vi koristite internet, plačamo ga zajedno u dogovrenom odnosu (vi većinu, ja nešto). Idealno ukoliko imate lap top i želite da imate internet sa vama gde god da ga ponesete.U pitanju je paket od 6GB protoka.Interesenti isključivo na PP, topik možda ne zametim.Pederi stop. cool.gif

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...