Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

da, i ja bih rekla da je laka za sivenje. jedino se ne vide ledja, jel to kajs ili su one peteljke sto idu samo sa strane, ali sve jedno je, to mozes kako volis. jedino je bitno da bude dobar lan, narocito zbog tog izreza,da stoji dobro. koliko mi se cini, prednji deo je iz jednog dela, ukoso krojen, pa je zato blago gloknast....

divna je, i lepo ce ti stajati, bices kao i uvek, kao nacrtana :D (visoka si, a i imas lepe ruke, tricepse, bicepse, ramena, ledja.... xaxaaxx)

Link to comment

samo jok fali kecelja preko

 

zasto uopste ima onaj kaiscic napred? bolje dzepove da su stavili i da bude malonpre kolena. 

 

u stvari mrzim sve haljine do listova. guse sjaj zenskog tela

Link to comment

 

 

 

nemoj, nemoj, vec izgledam ko nacrtana [emoji3]

 

u bespucima interneta nabasala sam na ovu haljinu. sta mozemo da uradimo po tom pitanju, da li ima sanse da se izvede u kucnoj radinosti?

 

ja sam samo tako i sposobna da izvedem u kucnoj radinosti. al nije to zamene sad.gif

 

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
8 hours ago, beta kentauri said:

darling ta ti je super jednostavna za šivenje.

liči na ovu

 

mene kopka jedna druga. dopada mi se dezen.

zanemarite opančiće na nogama

 

 

 

meni taj tip haljine sa amande holden ne stoji, gradjena sam ko daska, a suknje punog kruga su za zene debla. ni struk mi ne stoji, malo ispod grudi kad se podveze, to je moj djir. 

 

ovaj tvoja je nova kosovka, spazila sam je :)

 

 

7 hours ago, nezvanova said:

da, i ja bih rekla da je laka za sivenje. jedino se ne vide ledja, jel to kajs ili su one peteljke sto idu samo sa strane, ali sve jedno je, to mozes kako volis. jedino je bitno da bude dobar lan, narocito zbog tog izreza,da stoji dobro. koliko mi se cini, prednji deo je iz jednog dela, ukoso krojen, pa je zato blago gloknast....

divna je, i lepo ce ti stajati, bices kao i uvek, kao nacrtana :D (visoka si, a i imas lepe ruke, tricepse, bicepse, ramena, ledja.... xaxaaxx)

 

ledja gola, kako drugacije :D meni izgleda ko peteljke, al bih radije kais. ne znamo ni kako se zakopcava, da li ima rajsferslus. dobro, znaci prvo da nadjem dobar lan, onda sve ostalo. a ostalo znaci snajderku :D

 

 

2 hours ago, mustang said:

zasto uopste ima onaj kaiscic napred? bolje dzepove da su stavili i da bude malonpre kolena. 

u stvari mrzim sve haljine do listova. guse sjaj zenskog tela

 

u dugim haljinama bez rukava ono sto valja na mom telu zasija, ono sto ne valja ode u duboku tamu. dzepovi na lanu nisu prakticni, tegle se, a ako mi je vruce, uvek mogu da je skratim metodom zabijanja u gace, koju sam patentirala i vise puta podelila s forumom :D

 

 

2 hours ago, gospa buba said:

 

ja sam samo tako i sposobna da izvedem u kucnoj radinosti. al nije to zamene sad.gif

 

 

meni se cini da je ova haljina najvecim delom lepa zbog ove lepe zene koja je nosi. moguce da nije ni za mene, al zabole me :)

 

Edited by darling
Link to comment
  • 3 weeks later...

izgleda da su ostavili magacine a ukinuli prodavnice.

tako će i zara za neku godinu.

 

videla neku haljinu u zari ali nisam kupila jer ima online. naravno otad je prošlo nekoliko nedelja i sad više nema veličina.

 

Link to comment

zara obnavlja zalihe, tako da ima nade da ce se pojaviti opet, njihov servis "obavesti me kad ponovo dodje moja velicina" fercera. a mozda ti s razlogom nije bila sudjena :)

 

mango izgleda nije cuo za izreku daleko od ociju, daleko od srca. 

 

 

Link to comment
15 hours ago, mustang said:

usla sam u zaru 2x u zivotu. haos haos. 

dobro, možda 20x, dugo ja živim.:fantom:

ali nikad ne odem dalje od one apokalipse danas odmah oko ulaza. krpe na podu, sve deluje nekako očerupano i haotično. i pritom puno puncato pomahnitalih mušterija.

ja ne mogu u tom okruženju da nađem ništa, i samo imam utisak da mi fali vazduha.

 

a imam neku koleginicu koja se dosta fino oblači u toj zari.

doduše - ne pipam je da vidim je li to prirodni materijal na njoj, pa stavljam ogradu.

Link to comment
23 minutes ago, ivy said:

 

 

+1

 

ne shvatam fascinaciju..

 

kakva fascinacija, beteks 21. veka, ima svega, za svakakv ukus i platezne mogucnosti. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...