Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

@ kojotOd Delija pomenut Dunjic (uhapsen u svedskoj) i negov drug Uros nekako. Uglavnom, za Dunjica se odavno zna da je 'problematican' Pomenut i Marko Vuckovic. Takodje lik o kome kruzi hiljadu jezivih prica.Pomenuto dosta likova iz Alcatraza. Video si ih na discoveryju. A medju njima pomenuti i akteri ubistva Ace Radovica.Od radovaca pomenut Supurovic, njihov osnivac koliko znam. Nisam imao pojma da je optuzen cak i za ubistvo. Sve u svemu podigla je kamencinu koja je iznenadila i one koji su ocekivali zmajeve ispod. Ovo je vece.

Edited by McCabe
Link to comment
Ranije se pricalo o tome kako su insajderi najave hapsenja.Meni se cini da je ova epizoda deo medjiske pripreme za (re)izbore u pravosudju jer se skoro podjednako insistiralo i na imenima okrivljenih i tuzilaca i sudija.
grešiš. brankica je beskrajno hrabra. odlična emisija.produkcija vrhunska.
Link to comment
Ranije se pricalo o tome kako su insajderi najave hapsenja.Meni se cini da je ova epizoda deo medjiske pripreme za (re)izbore u pravosudju jer se skoro podjednako insistiralo i na imenima okrivljenih i tuzilaca i sudija.
Pa osvrnula se na to i zapitala ko je uhapsen nakon serijala o Miskovicu. Edited by McCabe
Link to comment
grešiš. brankica je beskrajno hrabra. odlična emisija.produkcija vrhunska.
Pa to ne iskljucuje jedno drugo. Za ovo sto je napravila hrabrost je svakako neophodna ali to ne mora da znaci da nije recimo napravila neki (precutni) dogovor sa onima koji su joj davali podatke da potkaci i nosioce pravosudnih funkcija koji su zreli da ne budu ponovo izabrani.No, ok, ako ti kažeš da nije, nemam razloga da ti ne verujem.
Link to comment

dobra ova prva 'epizoda'. pomenuli su konkretno neki od olosa iz sve tri navijacke grupe, sa konkretnim stvarima koje im se stavljaju na teret, ukljucujuci i snimke divljanja ispred nekog kafica kod starog sajmista. ne chudi me sto 'navijaci' nisu htjeli da gostuju, ali sam se nekako nadao da ce ti advokati, branioci navijaca, da odgovore na par pitanja. ali, 'ne svidja im se koncept emisije' :isuse:

Link to comment

Nisam vido jel ovo samo pocetak? Ako je ovo sve, onda je ovo prilicno besmisleno. Treba pokazati zasto ih niko ne dira. Za koga rade i to potkrepiti dokazima sto i nije tesko. Jebemti, koji je to dno-dna nivo kriminala a svaki taj zvalavac je nedodirljiv! Tuga.

Link to comment
Nisam vido jel ovo samo pocetak? Ako je ovo sve, onda je ovo prilicno besmisleno. Treba pokazati zasto ih niko ne dira. Za koga rade i to potkrepiti dokazima sto i nije tesko. Jebemti, koji je to dno-dna nivo kriminala a svaki taj zvalavac je nedodirljiv! Tuga.
Na kraju je pisalo Nastavice se...
Link to comment

OK, OK!Hit emisije je onaj tuzilac (ma, svi!) koji je na sve ono rekao: E, ne mozemo mi sve da radimo! Gde je skola, porodica??? Ne mozemo mi da se bavimo kriminalom! Nismo mi tuzilastvo... U stvari jesmo ali, edukacija je zakazala... Iiiiiiiii.... i pomeren sistem vrednosti! Da! A i sve zavisi kako se posmatra! 6 godina pretkrivicnog postupka i pretresa jesu mnogo ali ako uzmemo u obzir da se jedna najlon kesa razlaze i do 25000 godina onda 6 i nije nesto...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...