Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

to, to...skace, overava, grli, ljubi...kapiram da kamera snima sve vreme
Trebalo bi SOS da mu kupi kacigu sa kamerom gore, pa da se ne muci vise... :lol: Inace, respect za klince... :Hail:
Link to comment
jel moze neko da napise nesto o kanteru?! jel dominira snagom ili je jednostavno toliko dobar?btw, musli verovatno nece biti igrac na nivou hajpa koji se pre nekoliko godina stvorio oko njega, ali bice veoma dobar. andjusic mi se najvise dojmio.
Meni se Jaramaz vise dojmio od Andjusica. Ostaje da popravi sut. Od Andjusica nisam video nesto drugo osim stvarno odlicnog suta, pre zato sto mu je takva uloga namenjena nego sto ne zna. Ostaje utisak da je Jaramaz talentovaniji. Radosavljevic je isto dobar talenat, i Djekic naravno. Steta sto nismo imali krstenog pleja, pa bismo verovatno mogli vise da vidimo od svih igraca. u svakom slucaju, bravo za ove momke!Sto se tice Kantera, njegova centarska tehnika je izuzetna. kao i osecaj za skok. Kao i sut sa poludistance. Stvarno, ovo malo sto sam ga gledao nisam video neku slabu tacku. Potpuno zasluzeni MVP.
Link to comment
Meni se Jaramaz vise dojmio od Andjusica. Ostaje da popravi sut. Od Andjusica nisam video nesto drugo osim stvarno odlicnog suta, pre zato sto mu je takva uloga namenjena nego sto ne zna. Ostaje utisak da je Jaramaz talentovaniji. Radosavljevic je isto dobar talenat, i Djekic naravno. Steta sto nismo imali krstenog pleja, pa bismo verovatno mogli vise da vidimo od svih igraca. u svakom slucaju, bravo za ove momke!Sto se tice Kantera, njegova centarska tehnika je izuzetna. kao i osecaj za skok. Kao i sut sa poludistance. Stvarno, ovo malo sto sam ga gledao nisam video neku slabu tacku. Potpuno zasluzeni MVP.
i meni se jaramaz svideo, ima snagu i brzinu i ulaz, samo mu sut fali. ni musli nije los, ume kao sto si lepo primetio da odigra dobar pas, jedino sto mnogo sporo reaguje, pogotovo u odbrani.generalno, dosta slaba kosarka u finalu.vukasovic, jel to onaj plej fmp-a sto ga je kojot proglasio za novog medzika nakon juniorskog final 4? decko ima fizikalije nedostojne basketa ispred zgrade. bice impresivno dostignuce ako ikad zaigra seniorsku kosarku.naravno, cestitke momcima. lep uspeh.
Link to comment
vukasovic, jel to onaj plej fmp-a sto ga je kojot proglasio za novog medzika nakon juniorskog final 4? decko ima fizikalije nedostojne basketa ispred zgrade. bice impresivno dostignuce ako ikad zaigra seniorsku kosarku.
Ne, to je Miljenovic. Njega cemo pratiti na kadetskom.Miljenovic je broj 10. Edited by Joe D
Link to comment
i meni se jaramaz svideo, ima snagu i brzinu i ulaz, samo mu sut fali. ni musli nije los, ume kao sto si lepo primetio da odigra dobar pas, jedino sto mnogo sporo reaguje, pogotovo u odbrani.generalno, dosta slaba kosarka u finalu.vukasovic, jel to onaj plej fmp-a sto ga je kojot proglasio za novog medzika nakon juniorskog final 4? decko ima fizikalije nedostojne basketa ispred zgrade. bice impresivno dostignuce ako ikad zaigra seniorsku kosarku.naravno, cestitke momcima. lep uspeh.
ne, to je miljenovic. on je dve godine mladji. decko je najtalentovaniji igrac koga imamo i bio je u prvoj petorci final 4. imas klip na 3. ili 4. stranici, pa mozes da vidis o cemu se radi.
Link to comment
ne, to je miljenovic. on je dve godine mladji. decko je najtalentovaniji igrac koga imamo i bio je u prvoj petorci final 4. imas klip na 3. ili 4. stranici, pa mozes da vidis o cemu se radi.
dobro je, bio sam se zabrinuo za tvoju moc procene.ovaj vukasovic je uzasan. iz kog je kluba?
Link to comment
ajde shto snima, nego shto se kao retard grli sa svima... :lol:
Pa kako da se ne grli?Em je na misice otisao u Francusku, em je u svojim emisijama vise puta izjavljivao da najvise veruje u juniorsku reprezentaciju!Sada je u extazi.Inache, cestitke momcima. Dobili su Turke sa neverovatnim Kanterom, pa Francuze u finalu. 1 respect.Ucinak u finalu - Andjusic 22 p., Musli 14 p. 16 sk., Radosavljevic 13p. 4 sk., Jaramaz 11 p., Djekic 16p. 5 sk. Rondovic 2p. 2sk. Vukasovic 6 as. 3 sk.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...