Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

mi smo dobili nemacku. covic 23 poena. :lol:
I dva puta 1/2 slobodna bacanja u poslednjem minutu, pa Nemci izjednacise. Sva sreca onaj simpaticni brka iz Krusevca ga dade at the buzzer.

post-2388-1247876177.jpg

Link to comment
mi smo dobili nemacku. covic 23 poena. :lol:
Jebi ga, kakav god bio Covic, najiskusniji je igrac u ovoj ekipi i trebalo bi da bude lider. Ostali igraju ili u sinalko ligi ili u 1. b ligi i, osim Stojacica i mozda ovog anonimnog brkajlije, cak ni tamo nemaju neke uloge.
Link to comment
Jebi ga, kakav god bio Covic, najiskusniji je igrac u ovoj ekipi i trebalo bi da bude lider.
Imas fore da napises da si pogresio...da ti je mnogo zao i da nisi dovoljno porazmislio.Usput izvini se svim ljudima koji su imali prilike da procitaju ovu tvoju gnusnu kvazi ,konstataciju.
Link to comment
Dobismo Litvaniju. Izgleda da im je Klipan rekao da ih prebiju, imali smo 24 faula na poluvremenu, 34 do kraja.Subotic najbolji.
Dal je moguce?!Sad ce da pocnu price "prerano su nas otpisali", "odigrali smo u inat" itd.
Link to comment

Majstori su dali 15 poena u prvom poluvremenu :Hail: do kraja 25% za 2, 30% za 3. Kakva kriminalna ekipa. Dobro kad nisu ispali u B diviziju.Nista, od prekosutra mozemo da pratimo juniore, kadeti vec igraju na EYOf-u, oni ce valjda da imaju vise uspeha. Mada, nesto nemam dobar predosecaj, cini mi se da se dosta diletantski vode sve selekcije ovog leta.

Edited by Joe D
Link to comment
Majstori su dali 15 poena u prvom poluvremenu :Hail: do kraja 25% za 2, 30% za 3. Kakva kriminalna ekipa. Dobro kad nisu ispali u B diviziju.Nista, od prekosutra mozemo da pratimo juniore, kadeti vec igraju na EYOf-u, oni ce valjda da imaju vise uspeha. Mada, nesto nemam dobar predosecaj, cini mi se da se dosta diletantski vode sve selekcije ovog leta.
Dok su mladje selekcije osvajale zlata, a "A" tim patio, kukali smo.Sad kad mladje selekcije propadaju, nemamo strpljenja da dočekamo procvat "A" tima! :lol:
Link to comment

Kadeti 4. na EYOF-u, Turska nas prilicno lako dobila. Dosta razocaravajuce po meni, to je ipak prilicno talentovana grupa igraca, koliko sam ja imao prilike da vidim. Mnogi igraci su potpuno podbacili, ostali delimicno. Njima prvenstvo pocinje tek za oko 2 nedelje pa se greske daju popraviti, ali ovo deluje da ima veze ili sa losim vodjenjem ili sa losim odnosima u ekipi.edit: ovi hrvatski juniori kao da im je Aca trica trener. 11/34 za 3. Prostran 24/4/9 (sa'ce Mr No)

Edited by Joe D
Link to comment

Sjajna Grcka generacija osvojila omladinsko prvenstvo pobedivsi Francusku 90-85. Cak 7 igraca dalo 10 i vise poena. Osnovu ove ekipe cine igraci 90. godiste koji su prosle godine dominirali na juniorskom prvenstvu. Cak im nisu igrali koufus i calathes koji takodje po godistu pripadaju tu. Svaka cast!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...