Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Quote

 

Ovo je veoma naljutilo porodicu Vuković, a na "Facebook" profilu otac Vladimir je napisao da "preziru KS Crne Gore".

"Evo na šta su sve spremni ljudi iz Košarkaškog saveza Crne Gore, da naštete detetu od 14 godina i privremeno ga spreče da zaigra na Evropskom prvenstvu za Srbiju. Ovo su napravili namerno i iz nemoći, svesni da će Andrija ipak biti licenciran u FIBA kao srpski igrač u narednih par meseci. Ne mogu da kažem da vam ovo na obraz služi, jer obraz prvo treba da imate a sada krenite da vam pokažem kakvu kičmu imaju Vukovići i šta znači karakter kod ljudi. Preziremo vas kao porodica, a sada zapamtite ovo obećanje – makar jednom sa balkona Grada Beograda zagrmeće poruka Srbima u Crnoj Gori ali i vama bubašvabe jedne odvratne! Do tada, ja ću svjedočiti istinu o vama, spremajte se, spreman sam!", napisao je Vuković.

 

Nadam se da je  decko bas toliko talentovan kada su hteli vec sada da ga ubace u kadetsku reprezentaciju.

Link to comment

Ako je sa 14 godina 1,98. Onda će narasti na 2,10, šta znači još jedan visoki igrač u najavi. Nama trebaju vanjski igrači. Imamo samo Bogdanovića, Micića, Gudurića i možda Nakića za budućnost. A od četvorki i petica već imamo gužvu Jokić, Milutinov, Petrušev, Simanić, Smailagić, Pokuševski, Ilić, Koprivica, Vukčević.

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

to je dobro. i srdjan je tako za novaka govorio kad je trazio sponzore

 

nadamo se da ce ga i on jednog dana izvaditi u kafani i vikati da je taj kurac napravio svetskog sampiona. 

Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Danas sa  Finskom za opstanak u Diviziji A, ako dobijemo  utakmicu  obezbedili smo opstanak, bice tesko.

 

Ako im dozvolimo previše šuteva sa plave linije i budemo imali manji procenat osvojenih bulija, može svašta da se desi.

Link to comment

Francuzi su bili kadetski prvaci  u ovoj generaciji, mada im fali nekoliko najboljih igraca na ovom prvenstvu. Spanci su bili 8 tada   sada igraju polufinale. Crnogorci kao domacini drugi, sada se bore za opstanak kao i mi.

Link to comment

Dobro je opstase u Diviziji A ,jer    ne znam  kako bi generacija rodjena 2002 uspela da se vrati  nazad, oni su jos ocajniji od ovogodisnje juniorske reprezentacije. Pitanje je sta cemo skupiti za U20 B diviziju sledece godine ,  mislim da ce  najbolji igraci rodjeni 2000 godine rado  odjebati tu akciju, neki  od njih ce verovatno biti i draftovani.

Link to comment
On 1.8.2019. at 10:49, Кристофер Лумумбо said:

 

nadamo se da ce ga i on jednog dana izvaditi u kafani i vikati da je taj kurac napravio svetskog sampiona. 

To je valjda vidicev cale radio, a ne srdjan

Mada moguce da je urbana legenda

Iako se ercovi koji ga znaju kunu da je u pitanju ozbiljan komad budale, tako da...

Link to comment

Za dva dana pocinje kadetsko EP koje je ujedno i kvalifikaciono za U17 SP sledece godine, poslednja prilika da se popravi malo utisak kada su u pitanju mladje reprezentativne kategorije, mada uopste ne sumnjam da nas ceka Litvanija u nekom cetvrtfinalu sto znaci i kraj za nas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...