Jump to content
Sign in to follow this  
Кристофер Лумумбо

mladje kategorije

Recommended Posts

Giggsy
20 hours ago, theanswer said:

Kakve veze Smailagic ima sa ovim? Covek je iz Koteza, samo se ne zove Petar Petrovic pa svi nesto tripuju

Zato sam i rekao, nisi me razumeo. Vecina njih je culo za ime i pomislilo, uzeli smo Bosanca. Smailagic je rodjen ovde i igrao je za mladje selekcije.

Kao sto rekoh, ko god ima jednog roditelja da je nas, juriti ga od kadeta. Samo smo mi to godinama propustali

Edited by Giggsy

pbg12345
23 hours ago, theanswer said:

Kakve veze Smailagic ima sa ovim? Covek je iz Koteza, samo se ne zove Petar Petrovic pa svi nesto tripuju

+1000

3 hours ago, Giggsy said:

Zato sam i rekao, nisi me razumeo. Vecina njih je culo za ime i pomislilo, uzeli smo Bosanca. Smailagic je rodjen ovde i igrao je za mladje selekcije.

Kao sto rekoh, ko god ima jednog roditelja da je nas, juriti ga od kadeta. Samo smo mi to godinama propustali

pa on ti to i kaze

momak je rodjen i odrastao, te kosarkaski formiran  u srbiji

ne moze i ne treba u istu recenicu sa nabrojanim momcima

kuzmic je bosanac

smailagic eventualno bosnjak, bosanac nije sigurno

James Marshall

Ali zašto juriti? Kako se to razlikuje od jurenja nekog crnog pleja? Jer imamo moralno opravdanje pošto je neko od njihovih predaka Srbin? (klizav teren, kao što eto vidimo ovdje na forumu na primjeru Smailagića) 

Vraćam se na priču, kako oni reprezentuju srpsku košarku i Srbiju? Prezimenom? Zalazimo u opasne rejone. Ono, gdje god su Srbi prisutni to su srpske zemlje. Jbg, migracije su već postale fakt, nema smisla sad ići u brojanje krvnih zrnaca. 

Stvarno mislim da više smisla ima pozivanje Veselog ili tako nekog igrača koji predstavlja srpsku košarku bolje nego neki tamo HS/koledž klinac. 

Edited by James Marshall

Micko8

Koliko je meni poznato Smailagic je poprilicno srpski nastrojen ali dobro da ne idemo u neki off.

levi

svako ko ispunjava uslove za državljanstvo, ima pravo da igra za reprezentaciju, i obrnuto

to je manje više sve što ima da se kaže na ovu temu

James Marshall
59 minutes ago, Micko8 said:

Koliko je meni poznato Smailagic je poprilicno srpski nastrojen ali dobro da ne idemo u neki off.

Ma kažem, klizav teren, ubaciše čovjeka u priču a on uopšte nije sporan. 

Micko8

Pokusevski je dosta zanimljiv igrac ali fizicki slabasan trenutno.

Joe D

Ovde tacno van Pokusevskog i Pazina nema nikakvog kvaliteta, ali njih dvojicu je uzivanje gledati kako igraju. Generalno, ekipa igra dobru kosarku, i na onom turniru u Spaniji su igrali dobro, ali dosta je tu nemaca pojma, a plejmejkeri su tuga jesenja. Jos ce ovaj Andric ispasti najbolji na toj poziciji.

I Pavicevic deluje da zna kosarke, ali je dosta promasio zicera danas, vidi se da mu smetaju fizicki jaki protivnici. 

Edited by Joe D

Micko8

Ima jedan ali ga non stop zapostavljaju u ovoj generaciji, jbg. ne igra za CZ,Partizan i Megu. Steta sto je Popovic povredjen i on bi doneo dodatni kvalitet ovoj ekipi.

Joe D

Hrvati gube 35 razlike od Holandjana.

pbg12345

:laugh:

tradicionalno im ne leze :fantom:

cak su i seniori uspeli da izgube od uvek neugodne nizozemske

Joe D

videcemo kako cemo mi danas proci protiv uvek neugodne britanije.

turcin sengun igracki isti macvan, sa nesto boljim fizikalijama. femerling kao trener deluje kao solidan nemac pojma, sto i nije neko iznenadjenje.

theanswer

Pogledao 3min ovoga™. Nedelja je blagdan, ne treba ga kvariti ovakvim mučenjem. A i pogledao sam malo rostere ostalih ekipa, fali tu dobrih igrača. 

Micko8

Pokusevski igracina u najavi.