Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ima jedan ali ga non stop zapostavljaju u ovoj generaciji, jbg. ne igra za CZ,Partizan i Megu. Steta sto je Popovic povredjen i on bi doneo dodatni kvalitet ovoj ekipi.

Link to comment

videcemo kako cemo mi danas proci protiv uvek neugodne britanije.

 

turcin sengun igracki isti macvan, sa nesto boljim fizikalijama. femerling kao trener deluje kao solidan nemac pojma, sto i nije neko iznenadjenje.

Link to comment

Pogledao 3min ovoga™. Nedelja je blagdan, ne treba ga kvariti ovakvim mučenjem. A i pogledao sam malo rostere ostalih ekipa, fali tu dobrih igrača. 

Link to comment

Imacemo ogromne probleme sa spoljnim igracima u buducnosti ,osim ako se neko pojavi ne nadano , struka   radi veoma los posao u mladjim kategorijama, ko i zasto forsira  ove klince u klubovima i reprezentacijama je bas pitanje za brigu.

Link to comment

Danas  protiv Turaka koji su nas eliminisali na U17 SP prosle godine. Da vidimo kako je  uticao  poraz od Velike Britanije na nase, inace Nemci ih odrali danas .

Edited by Micko8
Link to comment

Mrsava je ova generacija, sem Pokusevskog , ne znam ko bi tu jos  mogao u buducnosti da konkurise za seniorsku reprezentaciju a i on je  visoki igrac, poput 4,5 igraca iz generacije rodjene 2000 godine, nema  plejmejkera,bekova i krila ni u najavi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...