Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

kaze blje92 da je Avdija bio u planu Djordjevica za seniorsku reprezentaciju al da je zapelo kod toga sto je Izrael uslovio Denija obaveznim sluzenjem 3ogodisnjeg vojnog roka ako se odluci za nas :D 

Link to comment
Just now, rock bob said:

nisu poluinformacije, to je rekao Zufer Avdija u intervjuu  za sk

 

inace bi morao da se odrekne izraelskog drzavljanstva. ima logike

Link to comment

Zufer je izjavio  da je svojevremeno nudio malog nasem savezu ali da ovi nisu bili zainteresovani, kakva crna vojska i Djordjevic.

Edited by Micko8
Link to comment

To za vojsku jeste tacno, ali kad se tako napise, ispada da je neko njega nesto ucenio. Jednostavno je komplikacija je da se oslobodi obaveze sluzenja vojnog roka kao gradjanin Izraela. ako predstavlja zemlju u nekom sportu dobije neko znacajno skracenje. 

 

Druga stvar je sto po fibinim pravilima ne bi mogao da igra za nas svakako jer je vec igrao za Izrael. Tako da nije mogao Djordjevic da ima njega u planu, osim mozda pre dve godine. U sta sumnjam. 

Link to comment

Pa šta ja znam, prvo mi je to "nudio" bljutavo, kao da je džak krompira, drugo mali niti je rođen niti je ikad igrao u Srbiji, ono, kome sve ćale nije iz Srbije pa nikom ništa. A uglavnom te akcije "vraćanja dijaspore" ispadnu blamaža, kao onomad kad je Acastop smarao Lijanka po tviteru. Ili priče o Dončiću. Ili onaj Kaminski. Uglavnom ništa ne ispadne. 

 

Zar nije kod nas neko nepisano pravilo da kao čuvamo autentičnost reprezentacije, da se kao kunemo u to? Meni je to ok, ali ako ćemo već da primamo nekog, onda bolje nekog ko se formirao košarkaški ovdje, tipa Veseli. 

 

Ovaj klinac nije njegov ćale, on veze sa srpskom košarkom i državom nema, (koliko ja vidim) sem što bi mu vjerovatno mogli smuljati pasoš na brzinu. 

Link to comment

Avdija, Kaminski... nije nikad bilo sanse.

Nakic je druga prica, kao i Smailagic

Ja nisam ni za Paige bio, pa nam donese titulu

Generalno, nisam za Paige, ali ako ti je jedan od roditelja Srbin, juri. Propustili smo mnogo takvih. 

Link to comment
6 hours ago, James Marshall said:

Ovaj klinac nije njegov ćale, on veze sa srpskom košarkom i državom nema, (koliko ja vidim) sem što bi mu vjerovatno mogli smuljati pasoš na brzinu. 

Dobro, klinac nije cale, ali Zufer jeste bio reprezentativac pa nije kao da je neki random klinac iz dijaspore. Inace se slazem. Nije nesto pogresno da igras za zemlju iz koje ti je jedan od roditelja, ali treba da se bavimo svojom kosarkaskom skolom dok je jos imamo, a ne jurenjem dece naseg porekla po inostranstvu. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...