Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

hall of shame:-Rallon-Pino Silvestre-Mum 21-VozdDezodoransi:-Malizia-Denim (bio sam ubedjen da se pravi tako sto se cede majice posle fizickog u Masinskoj srednjoj skoli pa se jos da i tapiru da prdne preko toga)-Brut
Vesele 90-te (narocito druga grupa). Ko je ovo preziveo ni pakao mu nece tesko pasti.
Link to comment
Top lista smradova;- D&G Light blue
:Hail: A mislila sam da sam jedina koja ne moze da smisli taj parfem. Sad sam se setila jos jednog, ovo nije za "hall of shame" vec za "little shop of horrors"CACHAREL_LOU_LOU_PERF_30PR_21102006.gif
Link to comment
A mislila sam da sam jedina koja ne moze da smisli taj parfem.
I ja! Kome god kažem da mi se ne sviđa gleda me ko da sam pala s Marsa u fazonu ''Ma šta ti znaš, to je D&G! angry.png ''Takođe smrdljivac: Women_YSL_Cinema_Title.jpgjak je, konja bi ubio. + neki crveni iz ''Kašmir'' serije, užas jedan..
Link to comment
I ja! Kome god kažem da mi se ne sviđa gleda me ko da sam pala s Marsa u fazonu ''Ma šta ti znaš, to je D&G! angry.png ''
Kad se setim samo kako su se lokalne frajle, a.k.a. fine devojke, a.k.a. Sare Kej (moj naziv za doticnu drustvenu grupu) zazarile na Light Blue... nedugo zatim i na Moschino Chip&Chic, hm, kad bih se potrudila mogla bih da napravim poslednju mirisnu dekadu u bgd-u, pocevsi od:1997 - Kenzo Jungle (sad bih bacila peglu, a tad sam potrosila dve bocice i to slona, nikako tigra)Kenzo-jungle.jpg...da bih, guglajuci sliku dosla do zastrasujuce informacije da je inkriminisani elephant, nije umro, vec vaskrsao:kenzo20jungle20w.jpg(mislim da necu nastaviti listu, ko zna sta ce sledece da iskoci :unsure: )
Link to comment

meni je d&g light blue sasvim ok za ljeto (a vi - nemate pojma)sto se tice moschina, ne znam da li je neko omirisao couture. parfem ne podnosim, ali je mlijeko za tijelo fenomenalno. mislim da cu ponovo da ga kupimapotekarice, fali ti cerutti 1881 (ili koja vec berba) na listi. i dinjasti issey miyake.

Link to comment
I evo jos jednog clana kluba mrzitelja D&G Light blue!A usput da prilozim jos jedan masovnokorisceni parfem '90-ih!parfemgabrielasabatinirm4.jpg
gabriela sabatini, amarige (givenchy) i sredstvo za pranje prozora koje je koristila cistacica u firmi u kojoj sam radila prije 2 g mirisu jako slicno. dobijem bronhitis u roku odmah.
Link to comment
meni je d&g light blue sasvim ok za ljeto (a vi - nemate pojma)sto se tice moschina, ne znam da li je neko omirisao couture. parfem ne podnosim, ali je mlijeko za tijelo fenomenalno. mislim da cu ponovo da ga kupimapotekarice, fali ti cerutti 1881 (ili koja vec berba) na listi. i dinjasti issey miyake.
cek, cek koji je to Issey? (suncemupoljubim sad se setih da je i udova raznatovic imala SVOJ parfem :frust:)
Link to comment

l'eau d'issey

(suncemupoljubim sad se setih da je i udova raznatovic imala SVOJ parfem )
i opisivala ga kao 'bas onako puderast i praskast' Edited by morgana
Link to comment

Do sad celozivotno omiljeni ? de Lanc?me, uz alternativna resenja kao sto su Benettonovljev Cold, L' eau par Kenzo (muski :blush: ) i nedavno otkriven neki Benetton unisex bez imena i prezimena (bar ga ja ne vidih), u pitanju je providna kocka sa zelenom parfimisanom tecnoscu u sebi. Na "stinki" listu dodajem Pitralone i naslednike Ralone :puke: p.s. da nije neko moooozda negde nekad video zensku ediciju Safarija, pokusavam bezuspesno da ga uhitim vec godinama?

Edited by vindabona
Link to comment

Jeeee. Svi koristite parfeme. Ja ih iz nekog razloga izbegavam. U stvari cak ne bi znao kako da izaberem jedan. Kada zaglavim sa nekim u parfimeriju nemam pojma kako da ocenim i pomognem pri kupovini. Prvo sto to kada se prsne na onaj deo de se seku vene je jako za nos, drugo sto sasvim drugacije mirise posle sat vremena, trece ne osecam preveliku razliku izmedju njih. Ono sto dobijam za poklon obicno prosledim daljeJedino sto nisam voleo su bili neki zenski parfemi koji su imali traumatican miris podruma. Cini mi se da je u pitanju bas pomenuti Poison.Da se pitam i aftersejvovi bi bili bez mirisa.

Link to comment
Jeeee. Svi koristite parfeme. Ja ih iz nekog razloga izbegavam. U stvari cak ne bi znao kako da izaberem jedan. Kada zaglavim sa nekim u parfimeriju nemam pojma kako da ocenim i pomognem pri kupovini. Prvo sto to kada se prsne na onaj deo de se seku vene je jako za nos, drugo sto sasvim drugacije mirise posle sat vremena, trece ne osecam preveliku razliku izmedju njih. Ono sto dobijam za poklon obicno prosledim daljeJedino sto nisam voleo su bili neki zenski parfemi koji su imali traumatican miris podruma. Cini mi se da je u pitanju bas pomenuti Poison.Da se pitam i aftersejvovi bi bili bez mirisa.
ja imam problem sa parfemima, doduse ne tako ekstreman. od vecine se gusim, doslovno. ukljucujuci poison.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...