Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

nije Lacoste za tebe ako voliš Budoar'n'stuff.
ne znam tu Boudoir kolekciju, pa se baziram na alluremozda bi legao i ovaj, ja ga isto nesto merkam ovih dana Balenciaga-Paris.jpg Edited by lostfanforever
Link to comment
nije Lacoste za tebe ako voliš Budoar'n'stuff.
I ja to mislim. Oduvek su mi bili odbojni ti parfemi što podsećaju na tenis i uklapanje cipela i tašne. Mada ko zna, možda bi mi se nešto od toga i svidelo, samo što nikad nisam imala želju da pomirišem bilo kakav Lacoste, Sergio Tachini, Ralph Lauren ili nešto slično.Ovaj Balenciaga deluje kul, nikad ga ranije nisam videla.
Link to comment
Potrošila sam parfem i treba da kupim novi, a jako me mrzi da idem po parfimerijama. Iovako kad tamo pomirišem dva/tri, čulo mirisa mi zabaguje.
oni profi testeri imaju jednu caku, posle nekoliko mirisa nos zabaguje pa onda omirišu mlevenu kafu i naprave malu pauzu od 1-2 minuta. Taj miris kafe, valjda, resetuje centar u mozgu zadužen za miris. poneseš onu malu kesicu sa plastičnim zatvaračem, u koju se najčešće pakuje trava, sa malo kafe i pravac parfimerija. Provereno radi
Link to comment
gospode bobe, na sta lici spolja :lol:fragrances_yellow_diamond.jpgali mi je unutra :wub:
E ovaj moja sestra obožava.
Danas me zajeba prijatelj, da pokaže koji mi se sviđa parfem i koji je kupio ženi, natera me da se naprskam novim Dolce&Gabbana Pour Femme (bordo kutija). Lele, kako je grozan, kao kutija pokvarenih ušećerenih bombona. Ugušila sam se! Ima da odsečem ruku ako uskoro ne izvetri.
A ovaj ja koristim. Ako je za odbranu, ne miriše parfem na svakome isto.
Link to comment
A ovaj ja koristim. Ako je za odbranu, ne miriše parfem na svakome isto.
so true.meni većina parfema na meni samoj smeta, ili me asocira na te bombone ili na užeglo voće ili na trulo cveće.al zato allure, chanel, sigurno 20-ak ljudi tokom godina (prolaznici, kolege, taksisti, itd.) me pitalo koji parfem koristim jer im divno miriše. neka devojka čak iz tog razloga odlučila da proba na sebi kako bi kupila isti parfem, i nije joj se dopalo kako na njoj stoji.mojoj rođenoj sestri stoje oni užasi poput poisson i sličnih parfema. na njoj te slatkaste note deluju sveže.i u tome je lepota sveta mirisa, što se kombinuje sa ličnim mirisom i postaje nešto novo.moje sveto trojstvo parfema je allure, leti coco mademoiselle (hvala divnoj nicol :heart: na predlogu) i eventualno, kad je baš milijun gradusov, pure od jil sander. kjut je i što je svim ovim parfemima zajedničko da imaju potpuno jednostavne bočice - oštrih ivica i oblika kvadra. Edited by PointTaken
Link to comment

ja moram da ispoklanjam sve parfeme. od trudnoće ne mogu da smislim nijedan. i sve kao pokušavam da se vratim u parfemsku formu i ne ide. dođe mi da skinem kožu sa sebe posle 15 minuta.

Link to comment
ja moram da ispoklanjam sve parfeme. od trudnoće ne mogu da smislim nijedan. i sve kao pokušavam da se vratim u parfemsku formu i ne ide. dođe mi da skinem kožu sa sebe posle 15 minuta.
Zanimljivo. Ne sviđaju ti se samo na tebi ili uopšte kad osetiš parfem na bilo kome?
Link to comment

imam i ja jos jedno pitanje bitno za uspostavljanje dijagnozejel moze da ih smisli tvoja beba?

moja sestra je malo po malo skoro potpuno prestala da ih koristi jer nen decko ne voli jake parfeme, tj svaki mu je jak i ne prija mu. naravno ona to nije uradila svesno tj cak nije ni primetila ali eto ja uocila nebo/zemlja razliku sad kad sam je skoro videla posle 4 god.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...