Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

I ja ga mnogo volim. Ne znam da li sam napomenula, ali nemoj da se neko zeznuo da kupuje Love varijantu. Jedine osobe koje su mi rekle da im se svidja su neke žene kojima je Džulijen Mur vrhunska lepota sveta. Kako ono neko reče, žena podloga za šminku. :D
jooj, a meni moj covek zabranio da ga koristim u njegovom prisustvu :-) rekao mi da mirisim kao bugarska ruza, i to bas jako, jako... meni bio takodje previse intezivan, ali ja i tako vise volim toaletne vode nego parfeme /sem nekih chanela/ ... inace, da, i meni je dzulijen mur vr', bice da ima istine u recima mayday :-)
Link to comment

:))) mirisala ja zaozbiljno na bugarsku ružu celo pretprošlo leto. Kupila sam u L Oksitanu neki njihov miris '4 ruže' medju kojima je i bugarska. Muškarci iz okruženja šizeli, a meni bilo baš lepo. Mislim, Nezvanović, da je do njih problem. :D@ElmerMeni je Chloe oduvek bio medju omiljenima. Ja volim te roze svilene mirise. Ionako stalno vrtim J'adore, AouD Le Secret i Chloe. Od novijih da pamtim svideli mi se ovi Mark Dzejkobsovi Dejzi i Dot i onaj što sam jesenas dobila, Versace Vanitas. Ovaj poslednji isto roze nežni parfem.

Edited by MayDay
Link to comment

vec tri puta hocu nesto da otkucam i da se klasifikujem, a ne znam kakovolim julianne moore a volim i chloéu problemu sam :mellow:

Edited by lostfanforever
Link to comment
vec tri puta hocu nesto da otkucam i da se klasifikujem, a ne znam kakovolim julianne moore a volim i chloéu problemu sam :mellow:
meni je jos gore. ja sam ta zena prazan papir, a trosim chloé nemilice.
Link to comment

Danas me zajeba prijatelj, da pokaže koji mi se sviđa parfem i koji je kupio ženi, natera me da se naprskam novim Dolce&Gabbana Pour Femme (bordo kutija). Lele, kako je grozan, kao kutija pokvarenih ušećerenih bombona. Ugušila sam se! Ima da odsečem ruku ako uskoro ne izvetri.

Link to comment
  • 1 month later...

Potrošila sam parfem i treba da kupim novi, a jako me mrzi da idem po parfimerijama. Iovako kad tamo pomirišem dva/tri, čulo mirisa mi zabaguje. Pa sam htela da vas pitam za savet na šta da se fokusiram. Smernice: najomiljeniji parfem ikada mi je Chanel Alure, a u poslednje vreme sam izmenjala sve iz Vivienne Westwood Boudoir kolekcije, i svi su mi super! Pored toga, u poslednje vreme mi se svideo i Miss Dior i jedan Burberry, ali ne znam tačno koji, jel postoji neki koji se zove samo "Burberry"? Lista parfema od kojih mi se povraća je znatno duža, na čelu su Angel, Diore J'adore, Givenchy Amarige, Dior Addict.

Edited by sailorman
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...