Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

bijo u parfumeriji u Uscu i skontao da imam iljadu evara u parfemima na polici!Sta cu kad volim dobit na poklon a za cenu ne pitati...Ruska jakic mode on: Ponovo se zaljubih u Cerruti Image. Stara ljubav, svezina i slast, nekako s proljeca... Jedan prs na vrat, drugi na mosje... Sta da vam kazem, drage moje... RJ Mode off

Link to comment
Ja volim kad zena lepo mirise. Zene su lepe i mirisu. Neke zene mirisu kao moja majka. Moja majka me je cesto kaznjavala. Rekla je da nisam kao druga deca. Mama, zasto si tako pricala? Zasto, majcice mila? Necu da stavljam prste na ringlu, mama. Necu. Boli me. Mama, ne teraj me! Zene su kao moja majka. One hoce da me povrede.Zenski kapci uvek ostaju zilavi. Ja imam 13 parfema. Sad sam ih izbrojao.
ovo nisam vidla, sjajnoAl' su ovi Juliette parfemi postojani, nije to Italijan već Francuz, bre! Samo još da skupim 11520 dinara za najlepši- Midnight Oud. Plakaću al' platiću.
Link to comment

Ima ga u Jasminovim parfimerijama (i to ne svim nego samo većim, npr. u Ušću) i u Metropolitenu (ali tamo nisam dugo bila, renovirali su ga pa sam ga skrajnula). Vredi samim tim što su veoma neobični, svi imaju nešto zajedničko, nema šanse da ga pomešaš sa nekim drugim i što mi je s godinama sve bitnije- neću imati parfem koji koristi 3/4 Beograda.Zahtevni, ne može uz apa-drapa garderobu i kifotične tinejdžerke.

Link to comment
nema šanse da ga pomešaš sa nekim drugimZahtevni, ne može uz apa-drapa garderobu i kifotične tinejdžerke.
hvala, HWi morala sam da guglam ''kifotične'', sjajan opis.
Link to comment
  • 3 weeks later...
da li da ponovo idem na coco mademoiselle ili da hrabro posegnem za nekim novim?:(
ja bih na tvom mestu presla na chance tendre...em volis chanel, em leto bas i nije neko vreme da se pazari madmazel, mislim da tendre bolje podnosi vrucine, xexexexe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...