Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

fensije im je ime nego sustina*. uglavnom su cvjetni, cini mi se. meni se svidjeo white spirit, ali je prejak i jebeno preskup (makar u metropolitenu)

 

*ne u smislu da su losi, nego da nisu ekscentricni kako sam ocekivala zbog imena

Edited by morgana
Link to comment

Imala sam Midnight oud, bilo jednom u Jasminu upola cene. Iznosila sam ga sa uživanjem, ali ne bih ponovo kupila. U Metroplitenu ima milion boljih parfema.

Edited by halloween
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovi online shopovi tipa parfemcentar.com, da li je to originalna roba, ima neko iskustva?

Imaju ono što tražim po povoljnoj ceni pa mi nešto sumnjivo...

Edited by mraki
Link to comment

Da odgovorim sam sebi, možda još nekom bude od koristi... :)

Naručio sa pomenutog sajta. Koliko se ja razumem u parfeme, ovo je original. Ne mogu da primetim razliku u odnosu na isti isti parfem kupljen u klasičnoj parfimeriji.

Cena je znatno niža, dostava brza, poštarina se ne plaća.

Link to comment
  • 3 months later...

danas sam prvi put ove godine (mislim da je bilo nekih 7 meseci pauze) stavila parfem koji koristim od kad se prvi put pojavio na tržištu 90-ih, samo da bih opet utvrdila gradivo: Allure is sooo me.

(Nosim po toplijem vremenu Coco Mademoiselle, volim i Pure od Jil Sander kad je baš vruće, ali se identifikujem samo sa ovim parfemom.)

S112530_XLARGE.jpg

Edited by pt 2.0
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

uzela sam le jardin de monsieur li, poslije visemjesecnog njuskanja :wub:

 

mnogo mi se svidja, citrusni, jednostavan, granicno tetkast i dosadnjikav, fin, bas kakav volim za dan, do prodavnice i kladionice.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...