Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

laka tema za pocetak:Da li imate *jedan jedini* i zasto?Da li imate uspomene vezane za parfeme ili obrnuto?Da li ih delite na zimske i letnje?Da li ih kupujete kao Eau de toilette ili eau de parfum?.....

Link to comment

the one and only kenzo flowers :)vec duzi niz godina. zasto, ne znam, jednostavno to je to.imala neke napade pa poklekla i kupila rock n rose, moze prodje. al se vratila na proveren .

Link to comment

Onomad, na *onom* forumu rekoh kako ja kupujem najmanje bocice da bi mogla brzo da promenim parfem kad dosadi, a dosadi mi brzo. Uzasno sam neverna parfemima :)Poslednji "zimski" ulov mi je trenutno Hermesov Kelly Caleche parfum-hermes-kelly-caleche-light.jpgkazu da je kreator parfema bio inspirisan mirisom koze koje se koristi za Hemes tasne pa da je na to jos dodao cvetnu notu....hmmm, kad sam citala najavu pre nego sto ce parfem naci u prodaji (a uz to ne podnosim Hermes zbog apsurdno/bezobrazno visokih cena, a i kad vidim Victoriju Posh sa milion i jednom Hermes tasnom povraca mi se...) elem, opasno sam sumnjala u to cudo. Kad! gle chuda! To stvarno dobro mirise! Vrlo jedinstven miris. Nije za svaciji ukus ali kome se svidi .... :heart:

Link to comment

Jao vidi topica :wub::heart: :wub:MSM, 'de me nadje s parfemima, pa to mi je MSc 1redom:1) imam tri jedna jedina: Diorov Pure Poison i Guccijevi Rush i Envy (ovaj drugi je povucen iz proizvodnje, pa se tesko nalazi u Srbiji, to jest ima varijacija Envy Me, ali mi se ne svidja toliko)2) sto se uspomena tice, upravo me Pure Poison i Envy podsecaju na dva najlepsa (till now) dogadjaja u mom zivotu, pa ih narocito raubujem kad sam loshe raspolozena3) naravno: letnji - Dior Sweet Sun, D&G The One, Escada razni (skoro svi imaju letnju notu), zimski: CK Obsession, Thierry Mugler Angel (i varijacije), Dior J'Adore (hm, ovaj prolazi i kao odgovor na pitanje 1.)4) Uglavnom kupujem toaletnu vodicu, ne volim da mirisem preterano intenzivnoPreporuka za zimu: Ange Ou D?mon by Givenchy (raspilavila se nad testerom, nadam se da sam dobro napisala) (Opasno mi se svidja i Princess by Vera Wang, ali ga nasi ne uvoze)

Link to comment

<<Da li imate *jedan jedini* i zasto?>>taman posla. zavisi od doba dana (dnevni, vecernji), raspolozenja, partnera (dal da ga obara s nogu ili ish-ish tretman)....svoj izbor parfema prilagodjavam svom tajpu, neke ne koristim iako mi se dopadzaju jer nisu moj tajp. eau de parfum ili eau de toilette, opet zavisi. zato mi i kolekcija hmm, impresivna. oruzje za svaku priliku.

Link to comment
lokalpatrijotskiwomen_burberry_brit.jpg
(g)nu! evo treća sa bur beri-berijem. upravo sam zaključila da do sad još nisam, da prostite, sebi kupila parfem. u pravilu 2x godišnje dobijem na poklon, a onda mi je glupo kupovat treći po redu (kad mogu npr. kupit cipele). tako da, u užem smisu riječi, ni ne znam koji mi je ukus u parfemima...
Link to comment
redom:1) imam tri jedna jedina: Diorov Pure Poison i Guccijevi Rush i Envy (ovaj drugi je povucen iz proizvodnje, pa se tesko nalazi u Srbiji, to jest ima varijacija Envy Me, ali mi se ne svidja toliko)
huh (: a meni bas sedi jedna puna bochica Envya u sobi (: :wub: samo sto sam ja mnogo vise koristila i volela Envy Me i Envy Me 2, nekako su mi vise za mene (: trenutno rabim Remix by Armani + City Glam a Code stoji u redu i ceka da dodje do izrazaja (: obozavala sam i Gucci Rush 2 ali mi dosadio.. tesko se kontrolisem kad su parfemi u pitanju i imam ih mnoooogo vise nego sto mi je potrebno a i dalje moram da se obuzdavam da ne kupujem jos jos jos (:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...