Jump to content
IGNORED

psi lutalice


sherman

Recommended Posts

K'o za pakost - u petak mi je bio smušen dan: nisam poneo ni jedan mobilni na posao.Ovo se desilo u povratku.Najinteresantnije mi je bilo to što izgleda da mu nije prvi put da se vozi tako.. Kao da ga je prosto mrzelo da ide peške jednu stanicu uzbrdo :D

Link to comment
  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sherman

    20

  • Teja

    10

  • pacey defender

    9

  • Аврам Гојић

    7

Pre neki dan su pustili na b92 neki eu prilog, o lutalicama u Moskvi. Prikazali ih kako koriste taktike za dolazak do hrane, ali i kako koriste metro da putuju do centra... E, sad, jbg. ovi naši nemaju metro, pa moraju busom, mukice  :s_d:

Link to comment
Mirno sačekao sledeću stanicu (kod punpe™) i izašao.Izgledao je kao da je baš hteo da se preveze samo jednu stanicu.
laugh.gifkad ovaj čika taletov nije uslikan, dokumentujte bar ovog redovnog:
Ima jedan, redovno se prevozi u 511-ici. Od Zeleznika do Sremcice, i obrnuto.
laugh.gif
Link to comment
Pre neki dan su pustili na b92 neki eu prilog, o lutalicama u Moskvi. Prikazali ih kako koriste taktike za dolazak do hrane, ali i kako koriste metro da putuju do centra...
i koje su taktike?
Link to comment

Šacuju ljude na doručku, koji stoje ili hodaju sa hranom u ruci, prikradu se sleđa, iznenada zalaju i zgrabe sve što padne na pločnik. A onda kući metroom :)  Lm, možda bi trebalo pitati ovog lika kako da izađemo na kraj sa lutalicama...

Link to comment
  • 2 months later...

Čitali ste da je u Kuršumliji "čopor" para napao neki solidan broj građana. Međutim, sad čitam ovo:

Psa za kojeg se sumnja da je ujeo svo sedmoro ljudi, sami su sinoć u centru grada uhvatili napadnuti građani nakon čega je uspavan, a zatim je hitno poslat na ispitivanje u Novi Sad kako bi se utvrdilo da li je imao besnilo.
Znači, ništa komunalna policija, veterinarska inspekcija, regularna policija, ništa procedura. Izujedani građani sami rešili da ulove psa, neko ga je onda ubio (ko?), pa će se tek videti da li je imao besnilo.Ovde kod mene na Miljakovcu su pre mesec dana potrovali 15 pasa lutalica. Skoro svi su bili čipovani i kastrirani. Jednom sam uklanjao krpelje, toliko je agresivan i nasilan bio. Građani počinju da rešavaju stvari na svoju ruku, a to je jako opasno. Edited by pacey defender
Link to comment
Pas je uspavan, znači u stanici.Ma koliko voleli životinje ipak se ne sme preći preko toga da su ljudi izujedani.
ma dobro, kapiram ja to. samo mi je skroz suludo da građani love tog psa. možda je u pitanju nespretna formulacija novinara. vest je preuzeta sa b92. dalje, gradonačelnik kuršumlije je reagovao vrlo smireno. nije pričao o uspavljivanju i tako tim radikalnim metodama, nego je rekao da treba graditi azile kako bi se psi sklonili sa ulica.
Link to comment

Pa nije ovo prvi ovakav slucaj.Svaki put kad sam cuo ili procitao u novinama da je neko ujeden,uobicajena je praksa(na zalost)da sam trazi i uhvati psa koji ga je ujeo.Van pameti,ali tako je vec godinama.Cuo sam da je u nekim gradovima sinterska sluzba ukinuta(Kula)zbog velikog uticaja drustva za zastitu zivotinja,al ko zna dal je to istina.Inace potpuno razumem ljude koji truju pse lutalice,ne odobravam,ali ih potpuno razumem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...