Jump to content
IGNORED

psi lutalice


sherman

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sherman

    20

  • Teja

    10

  • pacey defender

    9

  • Аврам Гојић

    7

:lol: Je l' vidiš da pominje blok 45? Da to nisu neki kineski kučići?
pazi stvarno...izvinjavam se svim crnogorskim psimajel ima kod tebe u Trsteniku tih zlih psecih bandi ili ste vi to na vreme resili?
Link to comment

pasisto :mad:pun si predrasuda.nego, na nbg ima bash puno lutalica, ali vecina ih se po cijeli dan izlezavaju, ne daju gotovo nikakve znake zivota. mozda je u pitanju buran nocni zivot, pa se preko dana odmaraju.mada, to su mozda crnogorski psi na privremenom radu u beogradu. onda se postavlja pitanje, zasto nisu na terazijama..

Link to comment
pasisto :mad:pun si predrasuda.nego, na nbg ima bash puno lutalica, ali vecina ih se po cijeli dan izlezavaju, ne daju gotovo nikakve znake zivota. mozda je u pitanju buran nocni zivot, pa se preko dana odmaraju.mada, to su mozda crnogorski psi na privremenom radu u beogradu. onda se postavlja pitanje, zasto nisu na terazijama..
takvi su i kod mene. danju male mice a nocu divljacinaravno da se ceo dan izlezavaju i blago smucaju, to ima je realno i posao. oni su kao kad si klinac, posao ti je da se smucas po kraju trazeci neku zanimaciju. naravno, kao klinci nismo nocu napadali i rezali na posten svet koji po ceo dan radi leba da jede
Link to comment
onda se postavlja pitanje, zasto nisu na terazijama..
Oterao ih Midlklas.
jel ima kod tebe u Trsteniku tih zlih psecih bandi ili ste vi to na vreme resili?
Verovatno smo ih se rešili. Nikad nije bilo napada i niko se nije žalio na kerove (da mi je poznato). Mene je 1 jurio pre nekih 20 god., ispred vrtića i to je bio 1. i poslednji put da sam imao bliski susret sa lutalicama.Off: kako to da si uvek offline? Edited by Sam Spade
Link to comment
Mene je 1 jurio pre nekih 20 god., ispred vrtića i to je bio 1. i poslednji put da sam imao bliski susret sa lutalicama.
eh, ne znas sta propustas...za offline, ima neka opcija u logovanju
Link to comment
:lol: odlicna vam je bila ova nocashnja razmena iskustava o burnom nocnom zivotu crnogorskih pasabez shale, cuvajte se, prijavljujte odgovarajucim sluzbama... nemam nista pametnije da kazem...i nastavite sa slicnim postovima!
Link to comment
  • 3 months later...

udari veceras bagra na mene. njih cetvorica, ja sam. izgleda da me ne vole zbog cincile. jedva sam se izvukao...a pre toga, u busu, citao Pekicevo Besnilo :isuse:bili su mirni jedno vreme ali eto, ponovo su se otkacili.

Link to comment
  • 2 months later...
Psu odsečene sve četiri šape14. april 2010. | 22:52 | Izvor: B92 Beograd -- U beogradskom naselju Medak pronađen je pas kojem je neko odsekao sve četiri šape.Zahvaljujući brzoj reakciji stanovnika tog kraja grada, pas je prebačen kod veterinara gde mu je ukazana prva pomoć. Prema rečima veterinara, jedina šansa da pas nastavi da živi je uz pomoć proteza, ali koliko je to izvodljivo, još se ne zna.Jednogodišnjeg psa mešanca, Milu, pronašla je ispod automobila u Ulici Radovana Simića Cige u Beogradu Sandra Spoja. Kada je videla da su psu odsečene sve četiri noge, pozvala je instruktora pasa.Devojka koja je pristvovala spasavanju psa kaže da pas nije pružao otpor i da je bio jako iscrpljen zbog bolova"Pas nije bio agresivan, bio je jako uplašen i već iznemogao, da kažem dehidriran. Jako je loše znači fizičkog i psihičkog stanja. Mi smo ga prevezli do ambulante na Bežanisjkoj kosi", rekla je Jovana Jović, očeividac.Prema proceni veterinara, pas je osakaćen ležao više od nedelju dana, zadobio je upalu kostiju, izgubio dosta krvi i pravo je čudo kako je ostao živ."Kada su doneli psa, bili smo zaprepašćeni, to je pas kome su odsečene sve četiri noge. Nemoguće je da strada u nezgodi, ovo je namerno izvedeno", kaže veterinar Miomir Ranđelović.Ovako precizan sakaćenje nije mogla o da izvrši jedna osoba, već je morala da ima pomoć, smatra veterinar. Noge su jedino mogle da budu odsečeni nekim oštrim predmetom poput sekire.Jedino rešenje za Milu, kako su nesrećnom psu spasioci dali ime, je ugradnja proteza koje se ne proizvode u Srbiji, ali i tada bi morala ponovo da uči da hoda. Dok ne bude udomljena, ostaće u veterinarskom stacionaru.
Link to comment

po fotografijama deluje da nije izmucena i na samrti, kako bi se moglo pretpostaviti, obzirom da joj se ovo dogodilo pre 7 dana. nadam se da ce se izvuci, a kasnije i nekako prohodati.uzas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...