Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Ne želim da baksuziram ali dobar deo ovakvih događaja - ukoliko nema ranjenih ili mrtvih - iz nekog razloga nikada ne dospe u medije.
Napisah prosle godine na forumu da su pljackasi Intese u blokovima protrcali sa sve fantomkama i upiruci pistolj u postara pored mene. Policija je prosla 5 minuta kasnije i izgledali su otprilike ovako kao sto je Mostly harmless napisao. Jedan je bio normalan, drugi je trcao, ali vec posle 100 metara je bio u predinfarktnom stanju, treci je valjda toga bio svestan, pa nije ni pokusao vise od malo brzeg hoda. Posle sam par ljudi ispricao kako nigde nije bilo pomenuto, vecina se smejala i rekla da nisam normalan, jer se to desava svaki dan.
Link to comment

(Beta) - U centru Beograda jedan privedeni musskarac pobegao je iz policijskih kola, ali je nakon brze intervencije policije uhvachen, recceno je danas agenciji Beta u Birou za informisanje Ministarsva unutrassnjih poslova Srbije.U policiji navode da je oko 17.00 sati, kod zgrade Beogradjanka u Ulici Kneza Milossa, musskarac pobegao iz policijskog auta, zaustavio auto koji je issao u suprotnom smeru, izbacio vozacca i pokussao da pobegne.Policajac iz patrolnog vozila pokussao je da sprecci bekstvo, pa je kako se pretpostavlja, ispalio hitac upozorenja.Policija je prepreccila put automobilu begunca i zaustavila ga u Nemanjinoj ulici, blizu Autobuske stanice.

Link to comment

nisu mu stavili lisice u kolima, onda im je pobjegao pa je policajac pucao u sred grada u spicu iako je znao da ovaj nije naoruzan..... boze kakvi debili od pandura

Edited by nautilus
Link to comment

Pucao je 2x i to ne u znak upozorenja, nego u nogu, u samom automobilu u kome je visio kroz spusteno staklo na suvozackom mestu. A 'brza reakcija policije' je bila hilarious. Dobro da nije niko neduzan stradao...Sent from my HTC Desire

Link to comment
Ako je to tačno što si rekao, očigledno da poznajem samo njegovu bolju stranu.
Ocigledno da ga ne poznajes. Mozda bi ti i Brejvik u kafani delovao sasvim normalno.Jer u Ringieru apsolutno svi znaju za njegove ispade, znaju da je dileja i agresivac cim malo popije, da epizoda sa metalnom stanglom nije jedina, da smara sa svojim avanturama sa ratista i trpe ga uglavnom zbog supruge koja takodje radi tamo. Ono sto je meni zanimljivo, to su misteriozni razlozi zbog kojih Veselin i ekipa zataskavaju sva njegova sranja. Kada je na uvidjaj dosao neki mladi inspektor, momentalno su pocele pretnje sa cimanjem Dacica i Veljovica, iako su vec svi znali i sta se desilo i ko je tu bio bahat.
Link to comment
U policiji navode da je oko 17.00 sati, kod zgrade Beogradjanka u Ulici Kneza Milossa, musskarac pobegao iz policijskog auta, zaustavio auto koji je issao u suprotnom smeru, izbacio vozacca i pokussao da pobegne.
cinges4ht4.jpg
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

prekjuče me zaustavio saobraćajac na drumu. epilog: prijava sudiji za prekršaje jer mi je vozačka dozvola istekla 7. oktobra. ove godine, pre 23 dana. bilo je normalno da me opomene, podseti, da mu se ja zahvalim (što sam inače i učinio) i odem. ne, nije mi padalo na pamet da pokušam da ga podmitim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...