Jump to content

Vas odnos prema domovini ...

cyberwor/L/d

Recommended Posts

James Marshall

Evo ovako, ova tema svakako ne spada u najkvalitetnije ikad na ovom forumu i svela se na utuk na utuk, a pošto je ionako napisano preko 40 stranica u prethodnih 5 dana, evo malo da pročitamo i utvrdimo gradivo šta je sve napisano. Ne vjerujem da će neko zakukati što ne može da piše na ovoj temi jer bi se zapravo svelo na odgovaranje i nadgornjavanje, pa da malo odmorimo. 

• +1 4
  • Ne smaraj 1
  • -1 2
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • 1 month later...
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• trustno1

229

• Aineko

99

• ObiW

66

• Budja

60

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ne znam da li nisi dobro razumela ili namerno spinujes i ubacujes stvari koje ja nisam napisala. Kao token dobre volje, posto ne mislim da trolujes vec da si istinski nezadovoljna tu gde zivis (a ja z

ja nikad nigde nisam duze ziveo nego u londonu. ziveo sam u jugoslaviji - zagreb rano detinjstvo pa zatim od ranih 70ih beograd. iz jugoslavije sam otisao u uk kad je krenuo rat 90ih. nikad nisam zive

Evo ovako, ova tema svakako ne spada u najkvalitetnije ikad na ovom forumu i svela se na utuk na utuk, a pošto je ionako napisano preko 40 stranica u prethodnih 5 dana, evo malo da pročitamo i utvrdim

Posted Images