Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

A je l' to izvesno? Mislim, O2 uopšte nije brend PPF-a, vlasnika ovdašnjeg Telenora, već španske Telefonike, prethodnog vlasnika Češkog telekoma od kog su ga oni kupili i zadržali brend uz plaćanje.

 

Ako zaista žele da menjaju brend u onaj koji već koriste u Češkoj, to ukazuje da nisu bile netačne informacije da su tu da ostanu tj. da ne nameravaju da prodaju u dogledno vreme, odnosno opovrgava teze da je cela prodaja manevar kako bi u dogledno vreme SBB tj. United Group postao vlasnik.

Link to comment
On 25.9.2019. at 21:42, stoka said:

Jel' će vrate i sportski Ritam srca na Plej radio ...? Potpisujem da kada bi ih pozvali odmah bi dotrčali Uđu, Ćirilo i onaj Bosanac ...

 

Evo ga u TLZP žiriju.

Link to comment

nisam  jos  odustao, stalno izlazi poslednja vest/hitno/poco rat al mogu da iskopam informaciju, to mi je kao da sam upao u njihov logor nocu

 stvarno zalosno na sta lici, koriste  masku al to je informer

Link to comment

Odjebo sam ih pre godinu ipo dana konačno, mislim da sam i zakasnio... Bili su mi homepage otkad je Interneta.

Za vesti držim samo N1 i danas, ali sam shvatio i da je život bez non stop čitanja vesti zapravo super.

Sent from my SM-N950F using no brains

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...