Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

To opet nesto na Vesnin racun? :rolleyes:
da, ovde se svi bavimo vesnom 24/7... :rolleyes:
Sta mislite? Jel im plate da ovako pricaju?
ja mislim da ne. nadam se da je i tvoje pitanje retoričko. Edited by Larko
Link to comment
da, ovde se svi bavimo vesnom 24/7... :rolleyes:
Samo pitam, posto je njen poust drugi po redu na spomenutoj temi, i pohvalan. :wicked:
Sta mislite? Jel im plate da ovako pricaju? Bas je ono kao Demokracka Omladina forum gde svi vide mudrost u odlukama BT i Dusana Petrovica nazivaju "agresivnim pitbulom" ili terijerom, ne secam se vise...Jbg, zato smo ovde™ a ne tamo™.
Bolje pitaj Pocahontas kakvo je bilo razmisljanje medju modovima. (cak parafraziras jedan od posprdnih postova na racun Petrovica wink.gif )Inace da se na b92 nije povoljno gledalo na kritike nije.Opet se krece sa tamo-vamo. :mellow:
Link to comment

Odgledah reprizu ovih "Roda"... Ne znam zasto,ali bio sam u tripu da je to neka emisija za klince :lol: Onako,nije lose,trudicu se da gledam i ubuduce (mada ne podnosim Ziku Todorovica).Onaj s bradom je maestralno odigrao dzankozu :Hail:

Link to comment

u prilog tome, Iznogud hvali Emotion produkciju koja mu je dala VB zlatnu koku:

Taboo, eminentni časopis iz oblasti marketinga, dodelio je godišnju nagradu Emotion produkciji za najbolje producentske i promotivne aktivnosti. Tim povodom Veran Matić, direktor radio televizije B92, je rekao:?Nagrada s pravom odlazi produkciji koja je unela najviše strasti, energije i poslovnosti u nezavisnu produkciju kod nas. Kada donosite odluku da sarađujete sa produkcijskom kućom ?Emotion?, možete biti sigurni da nećete pogrešiti, jer ćete dobiti vrhunske rezultate. Kada odlučite da na nacionalnom nivou nagradite ?Emotion?, takođe ne možete pogrešiti, jer je ?Emotion?, već sada, mnogo više regionalni, a ne samo nacionalni lider.
Link to comment

rode sam gledala dvaipo minuta i reagovala na organskom nivou, nasoj maloj klinici sam, pak, prisla studioznije i pravila uporednu analizu srpske i hrvatske varijante. uvodna spica nedvosmisleno ukazuje da veran matic kad pojede bananu postane sinisa pavic.

Link to comment
Mislim da South Park ne moze pre ponoci, jer nije za one ispod 18, tako kazu poslednja pravila RRA. Ali za "Extras" mi nije jasno :wacko:
off:ko je zaduzen kod nas da odredjuje taj "rating" filmovima i serijama? jel postoji neki drzavni cenzor ili televizije same procenjuju koju ce cifru da zalepe na ekran tokom emitovanja filma, ili sa imdb iskopiraju ocene americke mpaa?
Link to comment
off:ko je zaduzen kod nas da odredjuje taj "rating" filmovima i serijama? jel postoji neki drzavni cenzor ili televizije same procenjuju koju ce cifru da zalepe na ekran tokom emitovanja filma, ili sa imdb iskopiraju ocene americke mpaa?
Prica se da to radi Veran licno. :evil: Jos se prica da B92 radi na tome da se u parlamentarnu proceduru udje zakon kojim bi se strogo sankcionisalo nepostovanje brojke u crvenom kruzicu.
Link to comment
Jos se prica da B92 radi na tome da se u parlamentarnu proceduru udje zakon kojim bi se strogo sankcionisalo nepostovanje brojke u crvenom kruzicu.
:rolf: Ovo je fenomenalno! Hoce li se nekim amandmanom predvideti i inspekcijske patrole koje bi upadale na gajbu klincu koji krisom gleda "zaokruzeni" program na TV-u, dok su mu matorci odsutni (fizicki ili psihicki)? Big Brothera iz telekrana vec imamo wink.gif (mada nije nesto na visini zadatka) ... Jos da se prebacimo u Braziiiiil... :whistle:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...