Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Nije tu bio samo Pavle, bese i sjajni Freedom, odlicna Zorana Veljovic, Zorana Mincic ...Lepi Ninoslav zamenio Zoranu Mincic koja nije zelela da nastavi. A uostalom, ni on nije bio los, naprotiv. Problem je nastao kad se krenulo putem koji je nazvan "ajde da pravimo City, al' pametan" <_< Kako u muzickom, tako i u ostalim delovima programa. Jos onda i onde (teem) sam rekao da je Insajder isto sto i Kurir = 90 % jeste istina, ali se pravi zbog onih drugih 10 %. Ne kazem da Brankica to svesno radi. Timofejev je skinut sa mesta urednika (koji je btw sjajno obavljao) jer se sa takvim programima nije hteo da slozi. Onda mu je dato da pravi sopstveni talk-show, a ja mislim da je, bez obzira na sve mane, ipak za 3 klase bolji od svih konkurenata. Izuzimajuci, naravno Olju, koja nema konkurenciju B)

Link to comment

Ponekad, kad slučajno prešaltam na B92, za vreme Timofejevljeve emisije, bude mi ga silno žao. Niko nije zaslužio da bude tako jadan. Druga stvar je da ga nisam podnosio ni za vreme, dok je bio na Radiju i kada je iritirao vodeći onaj intervju u 3 popodne (ne sećam se kako se zvala emisija).

Link to comment
Ponekad, kad slučajno prešaltam na B92, za vreme Timofejevljeve emisije, bude mi ga silno žao. Niko nije zaslužio da bude tako jadan. Druga stvar je da ga nisam podnosio ni za vreme, dok je bio na Radiju i kada je iritirao vodeći onaj intervju u 3 popodne (ne sećam se kako se zvala emisija).
The master of neprijatna tisina! Ono kad se smeje sto duze da ukrade vreme pa onda kaze: Doooobrooo, mmmmm, sta sam ono hteoooooo.... a da! Bas boli! Ima B92 gomilu takvih momenata u svim segmentima programa.
Link to comment
Ponekad, kad slučajno prešaltam na B92, za vreme Timofejevljeve emisije, bude mi ga silno žao. Niko nije zaslužio da bude tako jadan. Druga stvar je da ga nisam podnosio ni za vreme, dok je bio na Radiju i kada je iritirao vodeći onaj intervju u 3 popodne (ne sećam se kako se zvala emisija).
Nisam ga gledao odavno, da li jos uvek ima onaj drveni prekidac na stolu?electric_switch.jpg(nesto tog tipa)
Link to comment
RODEBokte jebo koje je ovo govno!!! Ovo je bas dno. SVE je lose. Ideja, gluma, prica... muzika!Sta je ovo??? Ko ce ovo da gleda? Jebem ti domaci film i sve...Pu, je!
:lol: Pa kako nisi rekao da je bilo 'neprijatno' za gledati
Link to comment

Sta mislite? Jel im plate da ovako pricaju? Bas je ono kao Demokracka Omladina forum gde svi vide mudrost u odlukama BT i Dusana Petrovica nazivaju "agresivnim pitbulom" ili terijerom, ne secam se vise...Jbg, zato smo ovde a ne tamo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...