Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

On 7.12.2018. at 16:56, aram said:

a nije ti palo napamet da je tvoje okruženje ono - samo tvoje? i da je malo besmisleno izvlačiti takve zaključke na  tom osnovu?

to mu dođe nešto tipa "ja ne znam nikog ko glasa za slobu/radikale/sns", ergo - pokrali su izbore.

 

tv se najviše gleda još u kladionicama kad su mladi u pitanju

 

ne znam koji je procenat ljudi koji gleda tv redovno a da ima manje od 40 godina ali znam da ogromna većina tih ljudi ne gleda ništa što iole veze ima sa politikom a u pravu je zakintos, mislim da bi ti svako istraživanje to pokazalo. 

Link to comment
25 minutes ago, theanswer said:

u pravu je zakintos, mislim da bi ti svako istraživanje to pokazalo. 

Alo, ljudi, ja ta istraživanja svakodnevno dobijam na mejl. Verujte mi, 99% ljudi gleda TV svakodnevno. Najveći uticaj kod donošenja odluka ima TV.

Link to comment
1 minute ago, aram said:

Alo, ljudi, ja ta istraživanja svakodnevno dobijam na mejl. Verujte mi, 99% ljudi gleda TV svakodnevno. Najveći uticaj kod donošenja odluka ima TV.

 

brate, gleda tv svakodnevno, gledaju ga svi svakodnevno. moja sestra će ti reći da gleda tv svakodnevno jer pogleda sat vremena neku seriju štaznam. reći će ti lik da gleda tv svakodnevno jer gleda tekmu na sportklubu ili areni. to međutim nije relevantno za širu sliku o kojoj pišemo ovde. možda postoje ljudi mlađi od 30 da gledaju dnevnik al ja nisam čuo za njih

Link to comment

pa u tome i jeste stvar. ljudima koji gledaju te lake sadrzaje na tv mnogo se lakse servira propagandni program. blic vesti na pola filma, serije, cega vec...vucic najbolji, djilas govno. i tako x puta u toku dana. dovoljno je po 10-ak sekundi.

Link to comment
1 hour ago, aram said:

pa ko je pričao o dnevniku uopšte? ajd vrati se i pročitaj opet, kakav te dnevnik spopao :lolol:

 

pa cela priča je počela oko preuzimanja b92 i oko politike, boli me ona stvar dal neko gleda šta god se emituje na b92 sad, da me ubiješ evo ne znam jednu emisiju da ti navedem 

44 minutes ago, triple_nippled said:

pa u tome i jeste stvar. ljudima koji gledaju te lake sadrzaje na tv mnogo se lakse servira propagandni program. blic vesti na pola filma, serije, cega vec...vucic najbolji, djilas govno. i tako x puta u toku dana. dovoljno je po 10-ak sekundi.

 

ma kakvi. ne slažem se. 

Link to comment

Istrazivanje na nivou prosle nedelje

Bar 1 minut te nedelje je uz TV provelo 90% starijih od 4 god.

Svakog dana je televiziju gledalo 70%.

Prosecno svaki stanovnik je dnevno gledao TV malo preko 6h. Od toga je gledao skoro 4h nacionalne kanale.

I nema ispiranja mozgova... Ispiranja ima, ali nema...

Link to comment
56 minutes ago, hefaca said:

Istrazivanje na nivou prosle nedelje

Bar 1 minut te nedelje je uz TV provelo 90% starijih od 4 god.

 Svakog dana je televiziju gledalo 70%.

Prosecno svaki stanovnik je dnevno gledao TV malo preko 6h. Od toga je gledao skoro 4h nacionalne kanale.

I nema ispiranja mozgova... Ispiranja ima, ali nema...

 

Koliko ljudi u uzrasnoj kategoriji od 18-34 gledaju prosečno TV dnevno?

Link to comment
59 minutes ago, hefaca said:

Istrazivanje na nivou prosle nedelje

Bar 1 minut te nedelje je uz TV provelo 90% starijih od 4 god.

Svakog dana je televiziju gledalo 70%.

Prosecno svaki stanovnik je dnevno gledao TV malo preko 6h. Od toga je gledao skoro 4h nacionalne kanale.

I nema ispiranja mozgova... Ispiranja ima, ali nema...

Potpuno logično, televizija će ostati najuticajniji medij u narednom periodu, i to na duže staze. Što ne znači da se ne treba fokusirati na modernije vidove, makar telefone drndaju svi uzrasti.

Link to comment
7 hours ago, James Marshall said:

pročitaj "koliko ljudi u užasnoj kategoriji od 18-34" :lolol:

I ja isto 😁

Za taj uzas nemam gi spodaci, od pomoci je da aco pejovic puni dve arene s kategoriju 18-34... 

Link to comment
8 hours ago, ragasto said:

Potpuno logično, televizija će ostati najuticajniji medij u narednom periodu, i to na duže staze. Što ne znači da se ne treba fokusirati na modernije vidove, makar telefone drndaju svi uzrasti.

Hoce, ali nece zavisiti programska sema od nekog drkadzije urednika - vec ce svako praviti programsku semu po svom nahodjenju...

Zamisljam kako neki mladac ceka groznicavo subotom uvece ispred TV-a novu epizodu pomenutog Kesica ili sedi i gleda "Beogradsku hroniku"  jer ga zanima koje ce to ulice ostati bez vode ili grejanja tog dana. Nikako mi ne dolaze te slike..

Link to comment

 

2 hours ago, zakintos said:

Hoce, ali nece zavisiti programska sema od nekog drkadzije urednika - vec ce svako praviti programsku semu po svom nahodjenju...

Zamisljam kako neki mladac ceka groznicavo subotom uvece ispred TV-a novu epizodu pomenutog Kesica ili sedi i gleda "Beogradsku hroniku"  jer ga zanima koje ce to ulice ostati bez vode ili grejanja tog dana. Nikako mi ne dolaze te slike..

 

podaci o "odlozenom" gledanju u Srba za sada govore suprotno... jeste najveci uticaj istog na kablu i satro urbanim stanicama ( Antena ) ali je to brojcano izrazeno bas mizerno.

Sad da l` merenja ne valjaju ili te kanale gledaju ljudi koji imaju problem sa tehnikom ne znam

Link to comment
5 hours ago, zakintos said:

Hoce, ali nece zavisiti programska sema od nekog drkadzije urednika - vec ce svako praviti programsku semu po svom nahodjenju...

Zamisljam kako neki mladac ceka groznicavo subotom uvece ispred TV-a novu epizodu pomenutog Kesica ili sedi i gleda "Beogradsku hroniku"  jer ga zanima koje ce to ulice ostati bez vode ili grejanja tog dana. Nikako mi ne dolaze te slike..

 

Pa nijedan mladac ne sedne da groznicavo gleda bgd hroniku. TV stoji ukljucen tokom radnog popodneva...

Ko kad je mene neko pitao zasto ustajes rano da gledas jutarnji program, a ja pre nego sto krenem na posao provedem 45 min. kod kuce dok u pozadini biju naslovi dnevne stampe, vremenska prognoza i raport iz urgentnog centra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...