Jump to content
IGNORED

Razna pitanja


korindjar

Recommended Posts

Kakva su predvidjanja da li ce i kada ce dolar da se oporavi (u odnosu na BAM bar), odnosno koliko moze da pada?? Za proteklih 3 mjeseca je pao skoro 20 pfeninga (0.10€), nije bas zanimljivo 

Link to comment
On 26.8.2020. at 0:40, pixy said:

Iz vašeg iskustva - koja banka ima najmanje provizije za fizička lica, za uplate prema domaćim institucijama i drugim fizičkim licima? Većina banaka tu grabi kako stigne, ne pitaju za zdravlje junačko... 

Intesa uz hit racun nema provizije na online placanja. (racuni, druga fizicka lica...)

Link to comment
12 hours ago, nick1986 said:

Intesa uz hit racun nema provizije na online placanja. (racuni, druga fizicka lica...)

 

Nema ni na obicnom racunu (mada on ima odrzavanje od 195 din mesecno).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam gde da pitam: imal neko na forumu ko poseduje (ili poznaje nekoga ko poseduje) e-shop, u smislu prodaje ajtema vrednosti od 30-300E?

 

Nije problem napraviti sajt i shop ali ne znam kako ide sa shipingom u inostranstvo, koliko je rizicno, da li to uopste funkcionise i da li sam zasticen od recimo nestanka posiljke? Dakle ako neko ima iskustva ili korisne linkove neka podeli:)

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako treba nekome da se uplati kinta na racun u postanskoj stedionici, kako se tacno pise ako imam samo broj racuna od 9 cifara?

 

Treba da bude 13 ukupno, i znam da je 'kod' banke Postanske Stedionice 200.

 

@rennesigurno zna :)

 

Link to comment

Srpski računi su u formi 3-13-2 cifara, s tim da srednji deo može počinjati nulama i one se ne moraju unositi. Dakle, možda je i devet cifara dovoljno za račun u Poštanskoj, ne znam.

200 je Poštanska, sredina je partija, a poslednje dve cifre su kontrolni broj

Može se izračunati ovde, unese se deo računa pre kontrolnog i program računa kontrolni broj.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Potrebna mi je informacija o tome koje sve banke postoje u Kragujevcu, kao i šta bi bila skraćenica KBK* ako se odnosi na bankovni račun privatnog lica.
 

*

Spoiler

my guess is Komercijalna banka Kragujevac

 

Link to comment
Potrebna mi je informacija o tome koje sve banke postoje u Kragujevcu, kao i šta bi bila skraćenica KBK* ako se odnosi na bankovni račun privatnog lica.
 
*
Spoiler

my guess is Komercijalna banka Kragujevac

 

Probaj da okreneš kol centar NBS, moj burazer imao neke nejasnoće, javila se neka žena vrlo lepo mu razjasnila sve...

.... Shiit has hit the fan!

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...