Jump to content
IGNORED

Razna pitanja


korindjar

Recommended Posts

drugar iz amerike hoce da pravi kucu u beogradu po PSu, pa je prvi korak do gradjevinske dozvole prenamjena zemljista. nista, sutra ujutro u 27. marta po informacije. hvala drugari.

Link to comment

kupio je, uknizio se, postoje neke kuce a plac je pored puta. dobra stvar po njega je sto je to 5. kategorija zemljista i mali je plac, 4 ara.nadlezan je sekretarijat za poljoprivredu, potrebna dokumentacija je: vlasnicki list, kopija plana i dokaz o nameni zemljista koju izdaje sekretarijat za urbanizam.

Link to comment

Dokaz o nameni je valjda da li postoji planski dokument koji i kako definise to podrucje.Pitanje je da li su komsije legalne ili nisu i kako su dobili vodu, struju...Dobro sto je zemlja losa :lolol:

Link to comment

Pa da, platice manje. Bio sam jutros i pitao ih za taj dokaz o nameni ali sekretarijat za urbanizam radi sa strankama ponedjeljkom i sredom. Ako ne bude mogao preimenovati zemljiste onda mu ostaje samo da gradi nelegalno posto gradjevinsku dozvolu nece dobiti.

Link to comment
taj se razume ko marica u kriv. drzava dobija svoj deo od svake fabrike u lancu proizvodnje, od zeleznice koja pravi manje gubitke.drzava je vlasnik trecine FAS. i pominjane 2 melearde su za sad vlazni snovi. direktor FAS je lepo reko pravice kolika bude potraznja.
zaista bih voleo da znam koliko bi država srbija uterala u svoj budžet ako je tačno ono što sam čuo. i neposredno, kao suvlasnik, i posredno kroz poreze, doprinose, zaradu na struji, prevozu železnicom....... Edited by djordje geprat
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ima li ko zvanične podatke za 2012:- kolika je bila inflacija u Srbiji u 2012.- koliki je bio pad BDP u 2012.- koliko je dinar oslabio u odnosu na €?

Edited by CTale
Link to comment

Gledao sam, ali..Za inflaciju u 2012 ne postoji još uvek objavljen podatak, tako da ostaje ono valjda.Za BDP sam našao da je opet (gledajući kvartale, jer nije objavljeno za celu godinu) ukupan pad 6,9%, prosek 1,7%Za kurs u 2012 takođe može da se gleda samo odnos proseka, pa tako ispada da je dinar oslabio za 4,71%.Sada mi treba samo potvrda ovoga ili putokaz ka zvaničnim podacima.

Edited by CTale
Link to comment

za inflaciju imas sa strane publikacije po oblastima pa ides na cene. decembar 2012 ti treba.bdp je valjda fles ocena (jos nije zvanican podatak). zvanican podatak izlazi kasnije. opet, svake godine se revidiraju podaci za bdp, tako da su i sada revidirali podatke za 2011. godinu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...