Jump to content
Sign in to follow this  
Аврам Гојић

Hard n' heavy department

Recommended Posts

napadaj

Metal je znao šta će biti još pre tri godine

autsajder
Posted (edited)

Stanje uma

Kontragospel sa primjesom black metala, tačno kako su od talentovanog autora nepažljivo poželjeli i dobili u rasističkoj pošalici na 4chanu. I danas ga mrze preko interneta, a on sa drugarima svira u ima finu karijeru.  Osvježavajuće kao ovo ledeno Nikšićko.. :happy:

666/666

Edited by autsajder

napadaj

Nikodije

sunce ti, ala je ovo dobro, ne mogu da verujem da sam tek danas ovo prvi put cuo, i to slucajno zahvaljujuci tome sto me yt dobro upoznao, pa zna sta da predlozi. a onda sam proguglao, pa video da su ladno trebali da sviraju u novom sadu u aprilu.

Filozof manijak
Posted (edited)

Grci imaju nekoliko odličnih stoner rok bendova u poslednjih par godina, od kako ih je lupila kriza. Jako mi se dopada njihova scena. 

Edited by Filozof manijak

Nikodije

Npr? Daj neko ime.

Filozof manijak

Već pomenuti Villagersi, 1000mods, Planet of Zeus, Tuber (meni omiljeni), Naxatras, Nightstalker, Puta Volcano....

Ovako na prvu loptu

@Nikodije

Nikodije

Fala brt, proverićemo.

Na  Nightstalkeru sam bio pre dve - tri godine u Domu omladine, nije bilo 50 ljudi, al meni to bio do jaja koncert  :)

autsajder

E ovako se počinje novi album. Izbrusili su se do mikronskih detalja u svom stilu za ovih tries i kusur godina na sceni. Kako ga samo Mekintoš siječe na refrenu.. Medusa me nešto nije dojmila (i baš tad su došli ovdje da osviraju, pa sam preskočio), ali sa ovim Obsidian su se osvježili. Nivo odličnog The Plague Within.