Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

Stanje uma

 

 

 

Kontragospel sa primjesom black metala, tačno kako su od talentovanog autora nepažljivo poželjeli i dobili u rasističkoj pošalici na 4chanu. I danas ga mrze preko interneta, a on sa drugarima svira u ima finu karijeru.  Osvježavajuće kao ovo ledeno Nikšićko.. :happy:

 

666/666

 

Edited by autsajder
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

sunce ti, ala je ovo dobro, ne mogu da verujem da sam tek danas ovo prvi put cuo, i to slucajno zahvaljujuci tome sto me yt dobro upoznao, pa zna sta da predlozi. a onda sam proguglao, pa video da su ladno trebali da sviraju u novom sadu u aprilu.

 

 

Link to comment

Grci imaju nekoliko odličnih stoner rok bendova u poslednjih par godina, od kako ih je lupila kriza. Jako mi se dopada njihova scena. 

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Fala brt, proverićemo.

Na  Nightstalkeru sam bio pre dve - tri godine u Domu omladine, nije bilo 50 ljudi, al meni to bio do jaja koncert  :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

 

E ovako se počinje novi album. Izbrusili su se do mikronskih detalja u svom stilu za ovih tries i kusur godina na sceni. Kako ga samo Mekintoš siječe na refrenu.. Medusa me nešto nije dojmila (i baš tad su došli ovdje da osviraju, pa sam preskočio), ali sa ovim Obsidian su se osvježili. Nivo odličnog The Plague Within.

Link to comment
  • 1 month later...

Moj novi album je trebao da izadje prosle godine pa sam sklepao pesmu u secanju 20 godina nato agresije... Zbog nekih stvari se sve to malo razvuklo. Ali pesma je vec izasla kao singl, album sledi 21.08

 

 

Postoji i takozvani "Directors Cut" jer su mi od strane izdavacke kuce neke scene cenzurisane (navodno jer nebi mogli preko YouTube monetarizati preglede...)

 

 

Edited by assignment
Link to comment
  • 4 weeks later...

Kolega Hermetico me je Grotusom vratio u mlade dane dok sam još bio zagriženi industrijalac. Sad mi se industrija danima vrti po glavi 

 

Razgali me svaki put do fundamenta:

 

 

Link to comment
9 hours ago, Filozof manijak said:

Kolega Hermetico me je Grotusom vratio u mlade dane dok sam još bio zagriženi industrijalac. Sad mi se industrija danima vrti po glavi 

 

Razgali me svaki put do fundamenta:

 

 

 

Crni Trent, uvek je u goloj vodi! 

 

Kad smo vec tu, jedan obavezni :hail: za Robina Fincka! 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...