Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

meni je od njih najbolji onaj zivi snimak "Sila boga ne moli" koji je neko (kasljuc-kasljuc) ripovao sa kasete. na tim snimcima nema pevanja ;)

Link to comment

koja je trenutno najbolja trafikatm za domaću muziku? naročito albume iz 90ih-2000ih. riknuo mi je eksterni hard pre nekog vremena gde sam držao muziku i ne mogu dosta toga da povratim... DLM, Neočekivana Sila, URGH!, Bioskop, Belgrade Coffe Shop Sessions, Intruder, Mizar, 3 palme soundtrack, Vrooom, Viborg Dalas, Sunshine ... iz glave, ovo mi fali za sada...

Edited by Svarog
Link to comment
19 hours ago, maheem said:

Soulseek?

 

mršavo. ni blizu ko nekad. istina, i ja sad ne držim comp uključen 24/7 pa je pitanje da li uspevam da pogodim kada su imači onog što mi treba online.

 

ranije je bio i portal/forum "Svi marš na ples" gde je baš puno toga bilo i jako lepo spakovano. ali nisam dugo bio tamo i sad ne mogu da ga pronađem, ili je možda i ugašen.

Link to comment

roknostalgija? isto forum/portal, ne znam kako stoje sad, znam da su nekad kačili, doduše na rapidshare, koji je umro. Ne znam jesu li osvježavali linkove. 

Link to comment

Dobro ti je rekao Maheem, dopuni sa фастсербијом и балкндаунлоудом. Sve sigurno ima, osim ovog Bioskopa. Sećam se imena, ali ne i koji konkretno bend to beše.

Na slsku ne vole da im skineš gomilu odjednom, i moraš da staviš nešto na deljenje. Ja mogu da ti pomognem trenutno samo sa prvim Urgh splitom, koji je grindcore, i sa Kofi šopom vol 3.

 

Gle ove Роцкносталгије... deluje obećavajuće, mada se nisam registrovao.

Edited by Malkmus
Link to comment

ja se upravo registrovao na Roknostalgija, pa ćemo videti.

pišem ti na PM vezano za ove albume koje imaš. ako ih ne iskopam drugde.

 

 

 

glede Bioskopa... smederevski electro, tako da mi je to neki komšiluk pa sam upućeniji :D postali su poznatiji ovom pesmom koja se puštala na protestima 90ih.

 

Edited by Svarog
Link to comment
  • 4 weeks later...

je l bila Minilinija? ne sećam se da jeste.

 

Quote

MINILINIJA je elektronska supergrupa koju cine: EX YU ROY aka Dejan Vucetic (Darkwood Dub), ROBOTANOVICH aka Vladimir 
Djordjevic (Lira Vega,Neocekivana Sila...),KAPETAN MEBLSTOF aka Boris Mladenovic (Jarboli,Neocekivana Sila,
Veliki Prezir...) i KARIZMO aka Radan Djordjevic (DJ Rahmanee)

 

 

 

 

Edited by Svarog
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...