Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

3 hours ago, MocaVukotic said:

 Nesto tipa izgubljen snimak, tonac greskom izbrisao....

 

I mene vise podseca na La Stradu, nego na Lunu. 

 

Apropo tonca.... mali trol. Mladenovacki bend Kraguj Joe je svojevremeno snimio kompletan album od para koje su skupljali duzi vremenski period. Veoma neiskusno su traku ostavili na radio Mldu. Da li je traka bila obelezena ili ne, ne znam, ali su tonci istu uzeli, presnimili reklamama i isekli po potrebi. Ne pistoji cak kopija albuma ni na kaseti. 

Link to comment

Ma desava se to I najvecima, stonesi su you got the silver prvo snimili sa mikovim vokalom, tonci greskom obrisali pa su onda snimili sa keithom I eto klasika...

Link to comment
24 minutes ago, Nikola Kiric said:

gledao negde 1987/88 u SKCu u Paketu sa Let 3, usrao se koliko je bilo dobro

Ja sam ih gledao u SKC '89 sa Let 3 i Haustorom, valjda misliš na taj koncert? - jeste bilo odlično. Meni je još bio bolji njihov samostalni u Domu Omladine 8.3.1991., a tu je negde bio i sa Mizarom u Domu Omladine na spratu negde '88. Ma svaki njihov koncert je bio dobar, čak i iz druge polovine devedesetih u Centru Sava i bioskopu Reks. I sad bi ih najradije gledao od bilo kog "našeg" benda.

 

SaE

Link to comment
On 11.4.2019. at 10:59, ToniAdams said:

a cekaj, nije ti smesan tisma kad u okeanu pokusava da zvuci kao hrvat il tako neki kurac?

 

Tonči, dječače, što se dogodilo? Gdje je probljem? 

Link to comment
8 hours ago, Gojko & Stojko said:

Ja sam ih gledao u SKC '89 sa Let 3 i Haustorom, valjda misliš na taj koncert? 

 

SaE

hmmm, ne sigurno nije bio Haustor, ne secam se da sam ih gledao uzivo. ovo je bilo nesto tipa dve veceri za redom, mislim da je drugo vece bio Videosex, mozda Psihomodo Pop... po secanju MIladojka je przila mnogo bolje nego na Ghastly.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...