Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

Da, prva sezona je bila najbolja. Druga još uvek OK. Treća sa onim javnim pravobraniocem mi malo išla već na dosadu. Ali onda se pojavio Litgau u četvrtoj. Pa su petu i šestu isprali skroz.

Link to comment
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Da, jebote. Litogu je bio u četvrtoj, ja sam potpuno zaboravio onu glupost sa Džimijem Smitsom. Najgora sezona mi je peta, a šesta je lošnjikava, ali gledljiva. Ova mi je malo manje lošnjikava i gledljivija, a na momente i odlična.

Link to comment
Što bi rek'o čika Stole, ti nisi čitava, ti si neki izgubljen slučaj...Meni je ta ubedljivo najbolja posle neprevaziđene prve.
Taman tako! Najjaca je sezona sa njim. @duccaA onaj serif iz Justified?
Link to comment

joj mene ta sezona baš smorila, u početku jeste bilo super ali posle se sve svelo na to "hoću sad da ga ubijem, ne ipak neću još, e sad ću, e ne ipak neću, e sad ću sigurno, e neću ipak ima još vremena" i onda se završilo kako se završilo, mislim bzvz

Link to comment
joj mene ta sezona baš smorila, u početku jeste bilo super ali posle se sve svelo na to "hoću sad da ga ubijem, ne ipak neću još, e sad ću, e ne ipak neću, e sad ću sigurno, e neću ipak ima još vremena" i onda se završilo kako se završilo, mislim bzvz
Nije bzvz, svi mi izduvamo u životu nekada zato što smo odlučni.11. epizoda odlična, kao i sve do sada. Očekivao sam napad Hane na Debi, tačnije, mislio sam da će da je ubije za kraj sezone. Čudi me da je Dexter tako lako poslao u zatvor sa obzirom šta zna sve o njemu. Zavukao joj je najstrašnije, kako je siguran da ona neće izblebetati sve oko njega? Sa obzirom da mu je Lagerta za petama, ta priča ne bi prošla tek tako.
Link to comment

kako bih sad otvorila taj spojler, a nisam jos gledala.ne znam sta ce biti, al meni je nesto to navodno trovanje deb sumnjivo - kako je hana mogla da zna sta ova uzima i da joj bas to stavi u flasicu, zasto je nije otrovala klasicnim metodom.... ne razumem :(

Link to comment
kako bih sad otvorila taj spojler, a nisam jos gledala.ne znam sta ce biti, al meni je nesto to navodno trovanje deb sumnjivo - kako je hana mogla da zna sta ova uzima i da joj bas to stavi u flasicu, zasto je nije otrovala klasicnim metodom.... ne razumem :(
Nema šta da bude sumnjivo, nađene su ogromne količine nekog sranja u vodi, kontam da nije Deb sipala to sama, a nema ko drugi. :)
Link to comment

ne znam, meni je nekako tesko za poverovati da je hana bas onda tolko sloppy ili neinteligentna. a, opet, debra mi nekako deluje da je na ivici na sizne, pa samim tim i spremna na neke samodestruktivne poteze. ne znam, samo razmisljam naglas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...