Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

jel igrao neko Ultimate Soccer Manager 98? Tu je bila going public opcija i onda u kasu dobiješ veliki keš i deo toga se mogao koristiti za transfere.

u toj igri je bila i opcija nameštanja utakmica za novac, klađenja na rezultate utakmica, offer bung opcija itd itd :D

burazer, kumići i ja smo to pičili non-stop onda kad krenu poslednja kola, oni koji se bore za titulu probaju da podmite sudije, ali za to je trebao ogroman keš koji na kraju sezone niko nije imao i mlađi kumić probavao nekoliko puta svaki put povećavajući iznos i na kraju ga sudije prijave u FA i dobije otkaz uz fotku kako mu policajci stavljaju lisice. :D

 

  • Haha 1
Link to comment

Ja sam igrao to, u to vreme paralelno sa CM3 i Premier League Manager '99 :) 

 

Jako mi se svidjala opcija tu sto si mogao da nadogradjujes stadion i gradis neke standove i drangulije oko, sweet merchandise money. Ne secam se toga za podmicivanje, ali dobar je stos. Secam se jos i da mi se taj engine nije cinio bas najboljim, ono, imali su igraci neke rejtinge i gomilu nekih ocena, ali kad pustis igru delovalo mi kao da sve ide na cisti random. Ili mozda ja nisam nikad dovoljno prokljuvio tu igru.

 

Od ova tri USM mi je bio nekako "najslabiji", PLM je bio gotivan (i dosta prost) ali vrlo brzo zastareo, a CM je tad ulazio u svoje zlatne godine.

  • +1 1
Link to comment

Ja još pičim FM 2006... Ubedljivo najbolji engine, nema suvišnih opcija, rezultati su realni, transfri isto poprilično ok...

 

Jedino kad bih mogao nekako da nađem update baze za novije sezone... Trulo mi, Kristina i Mesi su još deca u toj verziji...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ima jako dobra čini mi se 2006/07 databaza za ovaj najnoviji, baš su se potrudili. Bojao sam se da će sa finansijama da bude problem zbog skoka visine ugovora igrača međutim ugovori su kao što su bili (tipa plafon 160-170K) a smanjeni su prihodi tako da se uklapa okej bar na prvi pogled. Mislim da su ocene direktno kopirane iz FMa za tu sezonu...

Link to comment
  • 1 month later...
Ovaj FM20 što je džabe na epicu, je li to "uzmi i tvoj je vo vijeki vjekov" ili je aktiviran još 7 dana?
Dzaba, zuvek. Super, sad imam 3 fm20 [emoji56]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

Mislim da je za vjeki vjekov, ali to je proslogodisnji menadzer, ovaj sto sad na jesen izlazi je FM21

 

Insalah, ko zna kad ce. Mozda tamo januara.

 

26 minutes ago, Moća said:

Pokupio i ja i sad me stra da probam.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Probaj sta te kosta. Za dva dana ces da pocnes da se zalis na bekove koji napucavaju mrezu, na 120 suteva u okvir gola a gubis, na los engine...Dosta spoilera? :lolol:

 

40 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

giphy.gif

 

 

Nemoj da skidas Pepove taktike, lose su zbog bagova. Samo gegenpres koje pocinju sa Klopp :fantom:

Link to comment
11 hours ago, Moća said:

Pokupio i ja i sad me stra da probam.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Nemoj brate ja se zajebo. Sad zena place, dete place, a ja samo klikcem i pizdim sto ne mogu da nadjem valjanog desnog beka a da je u skladu sa mojim mogucnostima

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...