Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

Šta je preporuka za oglašavanje, tj. koji sajt je sada najaktuelniji i najažurniji? Ili možda agencija rada da se potrudi oko ove gimnastike?

ja sam imala veoma dobra iskustva sa agencijama kvadrat i union nekretnine.

 

okt-dec planiram da provedem u srbiji. oktobar sigurno, dalje zavisi od posla. u talasim ce mi dolaziti strucnjaci iz moskve. obicno smo u ziri bgd, ali ovaj put ocekujem puno strucnjaka i moj duzi ostanak, racunam da mi je isplativije da iznajmi short-term neki dobar stan sa 2-3 spavace sobe u centru grada gde bi se stacionirao i primao kolege. ima li neko iskustva i info kako stoje stvari sa servis apartmanima u beogradu? 

niču kao pečurke. to je sada izdavački hit u gradu. ne bih znala ni jednu da preporučim.

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Ako znate nekog kome treba garsonjera na Karaburmi (oko 23kvadrata), javite na pm.

 

 

Banecare1, pogledaj na sajtu Air-bnb, ima dosta oglasa za Beograd.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Sto se izdavanja celog stana tice (sto je mnogo povoljnije nego iznajmljivati apartman u duzem periodu) - najbolje videti na www.nekretnine.rs ili www.halooglasi.com. Doduse ja vec mesec dana ne uspevam da zabodem sta trazim ali ima dosta u ponudi, update vise puta dnevno, naznaceno je vlasnik ili agencija, dosta je oglasa sa slikama, puno opcija na filterima...

 

 

Inace ako neko mozda izdaje kakvu gajbu u centru BG-a, Dorcol eventualno, jednoipo-dvosoban, moze mi se javnuti na pp. Tnx

Link to comment

+1 za beo apartmane

 

imam dvoje različitih gastosa koji kad posećuju mothership koriste usluge ove agencije. bio sam u par stanova što su rentali, sve 5, sve korektno.

sve više ljudi svoje stanove izdaju na dnevni najam. uspe da se nakupi više para nego mesečna renta

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Menjam kuću u centru Subotice (blizu Hitne pomoći) za najmanje 2,5-soban stan u Beogradu. Kuća ima preko 100m2, 4 sobe, kuhinju, trpezariju, kupatilo, 2 ara placa, pomoćnu prostoriju, izlaz na 2 ulice.

 

Može i prodaja umesto zamene.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...