Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

Tražim stan (za izdavanje), 1.5-2.5 sobe, 35-60 m2, sa terasom, CG (može i ono etažno grejanje kojim se ostvaruje ušteda u letnjim mesecima), kirija do 250 eura mesečno. Poželjno da stan bude čist, polunamešten i lišen ormančina, goblena, prašnjavih izakanih troseda, tepiha, fotelja, hoklica, šivaćih mašina, lustera i drugog bzvz nameštaja. 

Lokacije: Vračar; potez od Cvetnog trga do Krsta, može i Lion.

Ok plaćanje 3-6 meseci unapred. 

 

Ako neko ima nešto ovako, nek pusti PM. Tenks. 

Edited by Willow
Link to comment
  • 4 months later...

traži se stan jednosoban ili garsonjera za brucoša za iznajmiti


etf, blizina faksa ili dobra veza do istog  beograd


ako neko ima nešto zanimljivo na pm


tnx


Edited by fritifrut
Link to comment
  • 1 month later...

Izgleda da ću morati da prodajem stan i kuću da bih kupio malo veću kuću.

 

Moraće da se sinhronizuje..

 

Šta je preporuka za oglašavanje, tj. koji sajt je sada najaktuelniji i najažurniji? Ili možda agencija rada da se potrudi oko ove gimnastike?

Link to comment

Izgleda da ću morati da prodajem stan i kuću da bih kupio malo veću kuću.

 

Moraće da se sinhronizuje..

 

Šta je preporuka za oglašavanje, tj. koji sajt je sada najaktuelniji i najažurniji? Ili možda agencija rada da se potrudi oko ove gimnastike?

Obrati paznju da se sad ugovori i papirologija rade preko notara danas proveo ceo dan sa njima, ima noviteta...

Link to comment

Da li, osim overe ugovora, rade još nešto? Kome agencije sada naplaćuju 2%, i kupcu i prodavcu?

Ovaj notar sa kojim smo pricali kaze da će isto koštati.

Štos je u tome što ti donosiš papire i notar sastavlja ugovor na osnovu papira.Dobra stvar je što on odgovara za urađeno.Kaže da će oni ići u katastar da proveri.Ako ništa drugo sprečiće one duple prodaje jer su u obavezi da sve te promene prijave u sud u bazu podataka!

Link to comment

te promene su se prilikom overe u sudu odmah unosile u bazu, sad ce se unositi odlozeno, tj kad ih notar dostavi sudu.

 

i bolece ga da ide u katastar, trazice da mu ug strane dostavljaju potrebne dokumente iz rgz i sl.

Edited by Aće
Link to comment

te promene su se prilikom overe u sudu odmah unosile u bazu, sad ce se unositi odlozeno, tj kad ih notar dostavi sudu.

 

i bolece ga da ide u katastar, trazice da mu ug strane dostavljaju potrebne dokumente iz rgz i sl.

U Bosni notar nabavlja sve papire, katastar i sl.

Link to comment

te promene su se prilikom overe u sudu odmah unosile u bazu, sad ce se unositi odlozeno, tj kad ih notar dostavi sudu.

 

i bolece ga da ide u katastar, trazice da mu ug strane dostavljaju potrebne dokumente iz rgz i sl.

Juče video kako se dogovara sa strankama da ide u katastar.A ovo za bazu podataka poenta je da je on dužan da proveri.E sad da li će ga boleti to ne znam...

Moj burazer pre godinu dana zamalo kupio tri puta prodan stan, tako da...Da nije u zadnjem trenutku isproveravao sve bilo bi kukuuu

Link to comment
  • 3 weeks later...

okt-dec planiram da provedem u srbiji. oktobar sigurno, dalje zavisi od posla. u talasim ce mi dolaziti strucnjaci iz moskve. obicno smo u ziri bgd, ali ovaj put ocekujem puno strucnjaka i moj duzi ostanak, racunam da mi je isplativije da iznajmi short-term neki dobar stan sa 2-3 spavace sobe u centru grada gde bi se stacionirao i primao kolege. ima li neko iskustva i info kako stoje stvari sa servis apartmanima u beogradu? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...