Jump to content
Molder

Tražim film...

Recommended Posts

Host

Trazim australijski film mislim da je snimljen krajem sedamdesetih ili pocetkom osamdesetih Secam se da je film kultni i da je ovih godina trebalo da izadje remasterovano izdanje koje sam cekao Triler horor je u pitanju standardna prica lik zabasa na zajebanijeg lika u pustari ali je bio neki zanimljiv tvist koji me je naterao da pozelim da pogledam film

Mauci

Trazim nas film, zove se Oktoberfest, snimljen je 1987. Ima li negde na netu?

Linda Lee

Kad smo već kod domaćih filmova, tražim film Geto iz '96. Za sad bez uspeha. :( Javite ako ga negde ima, pliz.

Mauci
Ima. Nađoh i radi - stiže pp.
Hvala jos jednom :)

Linda Lee

Ajant23 i Uliks, hvala još jednom! :)

djordje geprat
jako bih voleo da se nekako dokopam filma the goodbye girl sa ricardom drajfusom. film je iz osamdesetih. ne razumem se u torente i slicne sajtove, ali ako mi neko kaze gde to da nadjem konsultovacu poznanika koji moze da mi objasni neophodnu proceduru.
imam divx kopiju. bez srpskg prevoda. ako si iz bg pošalji pma ima li neko/negde the long day's dying

Mp40

Mislim da je italijansko-jugoslovenska produkcija iz osamdesetih (trash) i mislim da glumi Bjelogrlic. Nije Fulcijeva Aenigma (1987). Horor. Kao neki lik, ko skeletor (u kapetanskoj uniformi?), zivi na dnu mora/jezera u potopljenom brodu i sve neki mladi i ludi (80's shvatanje mladih) imaju problema sa njim??Muci me od malih nogu... IMDB zatajio skroz.

Pikoleta

mene muci od malog sjecala, lako je skakutati, trazeci ga lijevodesno.muvi je crnobijeli, ljudi su zatoceni na nekom ostrvu, mozda i poluostrvu, kopno uglavnom, od strane nekih, ne bi se moglo reci divljaka, cudovista, vise kao cudaka, cijeg glavnog nisam upamtila, jer se vjerovatno i n epojavljuje. vjerujem da je horor, jer sam se stravila gledajuci kako su ti ljudi imali nesto kao radnu obavezu, a onda tacno u podne, ili ponoc bjese, kad se cuju zvona, svi napustaju svoja radna mjesta, krevete i polako, ali onako automatizovano polako krecu ka nekom centru, gdje se otvaraju zeljezna vrata i, kako je pretpostavljala moja glavica, jede ljude, jer ti se vise ne vracaju. e, sad tu je bio i neki curetak, tada daleko matorija od mene, koja je uvijek imala srece i nekog zastitnika oko sebe, ili se taj glavni zaljubio pa je cuvao, kao kolacic za kraj. kraja se naravno ne sjecam, jer su me moji otjerali u 9 u krevet, ali znam da se ona zvala vina, ali ne v kao v, vise uina, probajte da napucite usne, ja sam godinama vjezbala i vrlo mi se svidja.

Mp40
mene muci od malog sjecala, lako je skakutati, trazeci ga lijevodesno.muvi je crnobijeli, ljudi su zatoceni na nekom ostrvu, mozda i poluostrvu, kopno uglavnom, od strane nekih, ne bi se moglo reci divljaka, cudovista, vise kao cudaka, cijeg glavnog nisam upamtila, jer se vjerovatno i n epojavljuje. vjerujem da je horor, jer sam se stravila gledajuci kako su ti ljudi imali nesto kao radnu obavezu, a onda tacno u podne, ili ponoc bjese, kad se cuju zvona, svi napustaju svoja radna mjesta, krevete i polako, ali onako automatizovano polako krecu ka nekom centru, gdje se otvaraju zeljezna vrata i, kako je pretpostavljala moja glavica, jede ljude, jer ti se vise ne vracaju. e, sad tu je bio i neki curetak, tada daleko matorija od mene, koja je uvijek imala srece i nekog zastitnika oko sebe, ili se taj glavni zaljubio pa je cuvao, kao kolacic za kraj. kraja se naravno ne sjecam, jer su me moji otjerali u 9 u krevet, ali znam da se ona zvala vina, ali ne v kao v, vise uina, probajte da napucite usne, ja sam godinama vjezbala i vrlo mi se svidja.
Meni to zvuci kao "Time machine" i to od HG Welsa?Ima Weena, imaju cudaci koji vladaju (Morlocksi) ima rudnici...a?

Mp40

Ljudi smo, dogovoricemo se.

Lord_Byron

Neki španski film iz devedesetih, ona i on neprekidno vode ljubav u sobi, a vode i ljubavne razgovore. Ona nikako neće da skine grudnjak, sve objašnjava kako će on da joj pokvari savršen oblik grudi. Ne zanima me toliko ime filma nego dal je tip nagovorio i kako.

MarlaSinger
Ne zanima me toliko ime filma nego dal je tip nagovorio i kako.
:lol: