Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

ja samo das pozalim na orsay, cekala sam najmanje 3 nedelje na isporuku (pise od 7-10 dana), uz konstantno dopisivanje i pregovaranje sa raznim operaterkama. u jednom trenutku sam provalila da se na svaki novi poziv javi operaterka iz razlicite bivse sfrj republike, tako da je bilo lingvisticki zabavno. 

u stvari, nije uopste bilo zabavno.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 5 months later...
On 13.8.2022. at 18:19, notenoughreasonsforclaire said:

Gde da tražim peškire za plažu po beogradskim radnjama?

 

Pogledaj domacu proizvodnju Stefan. Imali su pre radnju u Takovskoj, onaj deo ispod Takvuda kada se spušta ka Beogradjanci

Link to comment
  • 5 weeks later...

Nesto me spopalo da kupim na tanke bretele u raznim bojama, sjajnkaste "bluze" - tops....

 

Ovog kroja kroja samo da su bretele udaljenije od ruku, vise tamo da su iznad grudi  

 

Ovo je od svile.

Zna li neko koja je razlika izmedju satena i svile sto se peglanja tice, nemam peglu, niti imam nameru da je imam. Treba mi nesto sto se tesko guzva i ne bocka, ne grebe kozu. 

 

 

Screenshot_2022-09-13-09-39-54-34_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Link to comment

Svila je za peglanje, ako je suditi po bluzama moje mame - baš budu zgužvane posle pranja, vide se one linije. Zato ih posle peglanja okači na ofinger, ne savija.

 

Te koje izgledaju dobro bez peglanja imaju sintetiku

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Devojke, da pohvalim nippies, ja ih zovem nipple suckers, u pocetku je cudan osecaj al brzo se naviknes....i kad se sagnes ne vidi se nista. 

 

Milina. Jedino ne znam da li su kancerogene, kao navodno nisu, al nista ne verujem.

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...